reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Turkcell

Turkcell’den Sevgililer Günü’ne özel indirim fırsatı

Turkcell, Sevgililer Günü için bir indirim fırsatı sunuyor. Turkcell Pasaj üzerinden sunulan kampanya kapsamında farklı kategorilerde yer alan ürünlere yüzde 60’a varan indirim fırsatı mevcut.

Advertisement

Kullanıcılar seçili akıllı telefon modellerini yüzde 10’a varan indirimle satın alabiliyor. 15 Şubat’a kadar geçerli olacak kampanyada akıllı telefonlar haricinde giyilebilir cihazlar, ev/yaşam ürünleri, bilgisayarlar ve tabletler de yer alıyor. Kampanyada ayrıca elektronik ürünler haricinde kişisel bakım ürünleri ve hobi malzemeleri de bulunuyor. Kampanyada Apple, Huawei, Omix, Oppo, Realme, Xiaomi ve ZTE markaları yer alıyor.

Kullanıcılar operatör fark etmeksizin kampanyadan yararlanabiliyor. Turkcell Pasaj’a internet sayfasından ve Dijital Operatör uygulaması üzerinden ulaşılabiliyor. Satın alınan ürünler Türkiye’de 1 iş günün kargo ve İstanbul’da seçili ilçelere 24 saat içerisinde teslimat sağlanabiliyor. Turkcell Pasaj’dan satın alınan ürünler, müşterilere yüzde yüz doğa dostu ve geri dönüşümlü kutularda teslim ediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Turkcell, asistan özelliğiyle hediye seçim alımını kolaylaştırıyor

Turkcell Pasaj’ın hediye asistanı hediye seçmekte zorlanan kullanıcılar hediye seçimlerinde yardımcı oluyor. Kullanıcılar, asistanın sorduğu sorulara verdiği yanıtlarla bütçelerine uygun ve sevdikleri için en ideal hediye önerilerine ürün asistanı sayfasından ulaşabiliyor.

İlginizi Çekebilir: Çok ses getiren yarı insansı robot Ameca