reklamı kapat

POPÜLER

Turkcell

Turkcell’den 2020 yılında dikkat çeken başarı

Turkcell, bu yıl yaptığı satışla önemli bir başarıya ulaştı. Şirket, geçtiğimiz yıl 12 ayda yaptığı satışı bu yıl 3 ayda yaptı.

Turkcell’in dijital kanalları üzerinden gerçekleşen işlem ve cihaz alımları rekor seviyelere ulaştı. Turkcell.com.tr ve Dijital Operatör uygulaması üzerinden yapılan akıllı cihaz satışlarında bir önceki yılın aynı dönemine göre 15 kat artış yaşandı. Aynı dönemde dijital kanallardan yapılan Superonline Fiber ve Superbox başvurularında ise bir önceki döneme göre 11 kat artış yaşandığı belirtiliyor.

Kadri Özdal

Kadri Özdal: “Sunduğumuz hizmet ve satış sonrası desteğimiz müşterilerimize güven veriyor”
Turkcell Bireysel Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Kadri Özdal, “Turkcell.com.tr ve Dijital Operatör uygulamamız bizim en büyük teknoloji mağazamız olmuş durumda. Bugün toplam cihaz satışlarımızın yaklaşık yüzde 10’u, ön ödemeli hat kullanan müşterilerimiz arasında toplam TL yüklemelerinin ise yüzde 15’i dijital kanallarımız üzerinden gerçekleşiyor. Dijital kanallarımızdan yapılan TL yüklemeleri bir önceki yılın aynı dönemine göre 2,5 kat, bir önceki aya göre ise yüzde 141 arttı” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Turkcell ürünleri dezenfekte edip gönderiyor

Sipariş edilen tüm ürünlerin üst düzey güvenlik ve hijyen kriterlerine uygun şekilde müşterilere ulaştırıldığı belirtiliyor. Depoların düzenli biçimde dezenfekte edildiği ifade ediliyor. Ürünlerin raflardan eldivenli personel tarafından toplanarak paketlendiği dile getiriliyor.

İlginizi Çekebilir

Opera tarayıcı için hazırlanan çok iyi yeni özellik