reklamı kapat

POPÜLER

The Last of Us Part II

The Last of us Part II’nin Türkçe seslendirme kadrosu belli oldu

LOG ekibi olarak bizim de merakla beklediğimiz The Last of Us Part II oyunun Türkçe seslendirme kadrosu belli oldu. 19 Haziran‘da oyun tutkunlarıyla buluşacağı açıklanan yapım Türkçe dublaj, altyazı ve menü seçenekleriyle geliyor.

Naughty Dog tarafından geliştirilen oyun için Türkçe seslendirme kadrosu ünlü isimleri bir araya getiriyor. Oyunda Ellie karakterini Nihan Omuz, Joel karakterini ünlü ses sanatçısı Zeki Atlı, Tommy karakterini ise ünlü oyuncu Murat Serezli seslendiriyor.

Yapımdaki seslendirme kadrosu şu şekilde

Ellie – Nihan Omuz

Joel – Zeki Atlı

Tommy – Murat Serezli

Jesse – Arda Aydın

Dina – Seda Özelsoy

Lev – Gülnur Badakal

Yara – Işıl Kılıç

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Last of Us Part II konusu

Salgın tarafından mahvolmuş Amerika Birleşik Devletleri’nde yaptıkları tehlikeli yolculuktan beş yıl sonra Ellie ve Joel, Jackson, Wyoming’de kendilerine bir hayat kurdular. Enfekte canlılar ve hayatta kalan çaresiz insanların oluşturduğu tehditlere rağmen, hayatta kalan insanlardan oluşan ve gelişmekte olan bu toplumda yaşayarak nihayet huzurlu ve düzenli bir yaşama sahip olmayı başardılar.

Vahşi bir olay sebebiyle bu huzur bozulduğunda Ellie, adaleti yerine getirmek ve intikam almak için amansız bir maceraya atılıyor. Ellie tüm sorumluları teker teker avlarken, yaptıklarının fiziksel ve duygusal açıdan yıkıcı etkileriyle yüzleşmek zorunda kalıyor.

The Last of Us Part II, PS5’e gelecek mi?

PlayStation 4 platformu için satışa sunulacak yapımın bu yıl satışa sunulması beklenen PlayStation 5’e gelip gelmeyeceği ise henüz belli değil. Resmi bir açıklama yapılmadığı için şu anda oyunun PlayStation 5’e gelme olasılığı en azından bu yıl için düşük. Oyunun PlayStation 5 platformuna gelmesi durumunda bu haberi sizlerle paylaşacağız. Oyun hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz.

İlginizi Çekebilir

Minecraft RTX ile yeni bir dönem başlıyor

İLGİLİ HABERLER