reklamı kapat

POPÜLER

Avengers 4

Spider-Man’i seslendiren Harun Can’ın ipucu veren Avengers 4 fragmanı paylaşımı [Video]

Hayranların uzun zamandır beklediği Avengers 4 fragmanı için yeni ipucu filmin Türkçe seslendirmenlerinden geldi. Spider-Man’i seslendiren Harun Can‘ın Instagram paylaşımı yeni fragmanı müjdeliyor.

Hayranların artık sabırsızlandığı Avengers 4 fragmanı için geri sayım başlamış olabilir. Bildiğiniz gibi serinin Türkçe dublajlı versiyonunda Spider-Man karakterini Harun Can, Iron Man karakterini ise Tamer Karadağlı seslendiriyor. Harun Can’ın dün resmi Instagram hesabından Tamer Karadağlı ile paylaştığı video, yeni fragmanın yolda olduğunu gösteriyor. Ankara’da olduklarını belirten Harun Can, TRT Seslendirme Hatırası önünde çektiği videoda Karadağlı’ya “Yeni bir Iron Man geliyormuş diye duydum” diyor. Avengers 4 filmine gönderme yapan Can, Karadağlı ile röportaj havasında bir video çekiyor. Karadağlı’nın “Evet yakında fragmanını alacağız.” cevabı ise filmin fragmanı için artık geri sayımın başladığını gösteriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni fragman için geri sayım başladı

Can’ın “Ne zaman haftaya mı?” sorusuna “Haftaya alıyorum ben.” diyerek cevap veren Karadağlı’nın bu noktada fragman çıkış tarihini mi yoksa seslendirme için gelecek içeriğin tarihini mi işaret ettiği net değil. Ancak ilk ihtimalin olması durumunda önümüzdeki hafta filmin yeni fragmanına kavuşabiliriz. Globaldeki dedikodular ise fragmanın 28 Kasım‘da çıkacağı yönünde. Iron Man sahnelerini göreceğimiz belli olan yeni fragman aynı zamanda filmin bir türlü açıklanmayan ismini de resmileştirecek. Şimdilik iddialar ismin Annihilation olduğu yönünde ancak hala resmi bir açıklama yapılmadı. İkilinin açıklama yaptığı videoya haberin üzerinden ulaşabilirsiniz.