reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones 8. sezon öncesi Hugh Jackman itirafı

Wolverine yıldızı Hugh Jackman’ın Game of Thrones itirafı [Video]

Game of Thrones 8. sezon bölümlerinin önümüzdeki sene izlenme rekorları kırması bekleniyor. Ancak Wolverine yıldızı Hugh Jackman muhtemelen diziyi izleyecek isimlerden biri değil.

Nisan 2019’da yayınlanacak olan Game of Thrones 8. sezon bölümleri tüm zamanların izlenme rekorunu kırabilir. Bildiğiniz gibi seri, dünya genelinde en çok bilinen ve izlenen diziler arasında yer alıyor. Hatta her sene korsan indirilme rekorları dahi kırıyor. Ancak herkes Game of Thrones’tan haberdar değil. Hatırlarsanız yeni Game of Thrones dizisinin yıldızı Naomi Watts‘ın daha önce diziyi hiç izlemediğinden bahsetmiştik. Watts yalnız değil. Çünkü Hugh Jackman’ın da diziyle uzaktan yakından alakası bulunmuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

“Ne olduğu konusunda bir fikrim yok”

Jackman’ın MTV News‘e verdiği röportajın sonunda aktöre bazı popüler kültür odaklı sorular soruluyor. Onlardan biri de elbette serinin hayranlarının çok merak ettiği “Demir Taht’a sence kim oturacak?” sorusu. Ancak bu soruyu duyan Jackman bir anda boş bakışlarla karşılık verince o an aktörün konuya çok uzak olduğu anlaşılıyor. “Onun ne olduğu konusunda bir fikrim yok.” diye cevap veren Jackman, “Game of Thrones’un finali” yanıtını duyunca seriyi hiç izlemediğini itiraf ediyor.

Ah, ben diziyi hiç izlemedim. Ve bu konuda kendimi kötü hissediyorum çünkü kayınbiraderim dizinin dublör koordinatörlüğünü yapyor. Üstelik SAG ve Emmy’de pek çok kez de ödül kazandı. Gerçekten bu konuda kötü hissediyorum.

Game of Thrones 8. sezon bölümleriyle Nisan 2019‘da final yapacak. 6 bölümden oluşan sezonun her bir bölümünün 1 saatten uzun olması bekleniyor.