reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones 8. sezon

Finale adım adım; Game of Thrones 8. sezon tarihi belli oldu [Video]

Game of Thrones 8. sezon için artık geri sayım başladı. “2019’un ilk yarısı” diyen HBO nihayet dizinin yayınlanacağı dönemi açıkladı.

HBO’nun en popüler yapımlarından Game of Thrones 8. sezon ile hazırladığı final için geri sayıma başladı. Dün resmi Twitter hesabı üzerinden paylaşım yapan popüler dizi nihayet tarihi işaret ediyor. HBO dizinin Nisan 2019‘da yayınlanacağını açıkladı. Aslına bakarsanız nisan ayı seçimi bizleri çok şaşırtmadı. Hatırlarsanız daha önceki Emmy Ödülleri yazımızda bundan biraz bahsetmiştik. Şöyle ki Game of Thrones 8. sezon bölümlerinin Emmy’e dahil olabilmesi için mayıs ayı bitmeden diziyi yayınlamış olması gerekiyordu. Bu da dizinin en geç nisan gibi yayınlanması gerektiği anlamına geliyor. Toplam 6 bölüme sahip olan dizi böylelikle final sezonuyla bir kez daha Emmy Ödülleri’nde yarışabilecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Her yıl Emmy Ödülleri’ni süpürüyor

Game of Thrones’un Emmy macerası hayli etkileyici. 2015 ve 2016’da arka arkaya En İyi Drama ödülünü alan dizinin bu başarısı 2017’de ödülü The Handmaid’s Tale’in almasıyla yarıda kesilmişti. Ancak 2018’de yine ödülü alan dizi, şimdi en iddialı sezonuyla elbette Emmy’de kendini göstermek isteyecektir. Yeni sezonun, dizinin tarihindeki en etkileyici ve uzun savaş sahnesini sunacağını da hatırlatalım. George R.R. Martin, kitap serisini tamamlamadığı için, Taht Oyunları’nın kazananını da ilk olarak dizi açıklayacak. Tüm soruların cevapları ise Nisan 2019’da izleyicilerle buluşacak. Dizinin Twitter hesabı üzerinden paylaşılan duyuru videosuna haberin üzerinden ulaşabilirsiniz.