reklamı kapat

POPÜLER

yeni game of thrones dizisi

Yeni Game of Thrones dizisinin yıldızından hayranları kızdıracak itiraf

İsminin The Long Night olması beklenen ancak şimdilik resmileştirilmemiş yeni Game of Thrones dizisinin yıldızı Naomi Watts’tan hayranları kızdıracak itiraf geldi.

Game of Thrones 8. sezon ile 6 bölüm sonra hikayeye bir nokta koyacak. Ancak bu, sadece Buz ve Ateşin Şarkısı serisi için bir son anlamına geliyor. Bildiğiniz gibi HBO, aynı evrende fakat geçmişte geçen yeni bir Game of Thrones dizisi hazırlığında. George R.R. Martin’in isminin The Long Night olması konusunda yaptığı baskıya rağmen, HBO’nun henüz resmi ismini açıklamadığı dizinin yıldızı ise Naomi Watts olarak açıklanmıştı. Böylelikle tüm dikkatleri üzerine çeken Watts’tan ise hayranları kızdıracak bir itiraf geldi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

“Daha önce Game of Thrones izlemedim”

Görünen o ki, her ne kadar yeni serinin yıldızı olsa da, Watts orijinal diziyi hiç izlememiş. Entertainment Online‘a röportaj veren Watts, “Biraz geriden geldiğimi söylemem gerek. Ancak hayatımda da genellikle böyleyim.” diyor. Ancak Watts, diziyi izlemeye başladığını ve bölümleri ara vermeden arka arkaya izlediğini kaydediyor. Dizi için “Çok heyecanlı” diyen Watts’un esasen yeni seri için Buz ve Ateşin Şarkısı hikayesini illa izlemiş olmasına gerek yok. Ancak evrene ait bir fikri olması ve bağlı olduğu projenin aşağı yukarı nasıl bir seri olduğunu anlaması için oyuncunun mevcut yapımı öğrenmiş olması bir artı elbette. Watts’ın yer alacağı yeni Game of Thrones ise merakla bekleniyor. Ana seriyle kıyaslanması kaçınılmaz olan yeni dizi için oyuncuların ve yapım ekibinin omuzlarında büyük bir yük olduğunu şimdiden söyleyebiliriz.

İlginizi çekebilir

7. sezon fragmanı