reklamı kapat

POPÜLER

Altered Carbon 2. sezon

Netflix’ten Altered Carbon 2. sezon öncesi beklenmedik sürpriz

Netflix, kütüphanesindeki en sevilen bilim kurgu dizileri arasındaki Altered Carbon için projesini genişletiyor. Popüler çevrim içi yayın evi, Altered Carbon 2. sezon üzerinde çalışırken şimdi de bir anime serisi müjdelendi.

Richard K. Morgan’ın kitaplarından uyarlanan, Netflix bilim kurgu dizisi Altered Carbon 2. sezon bölümlerini çekmeye devam ediyor. Ancak seri için potansiyeli çok yüksek ve izleyicilerin de ilgisini çekebilecek yepyeni bir duyuru geldi. Netflix’in bu sevilen evreni bırakmaya pek niyeti yok gibi görünüyor. Çünkü Altered Carbon, kendi animesine kavuşuyor. Dai Satō ve Tsukasa Kondo tarafından yazılacak olan yeni animenin Netflix’te yayınlanan dizi ile aynı evrende geçeceği ve hikayedeki yeni dinamikleri ve mitolojiyi inceleyeceği belirtiliyor. Bu noktada karakter tasarımları dizinden mi alınacak tam olarak net değil. Bildiğiniz gibi bu evrende insanlar enselerine yerleştirilmiş kortikal bellek sayesinde beden değiştirebiliyordu. İlk sezonda Kovacs karakterini canlandıran Joel Kinnaman da kahramanımız için bu değiştirilebilir bedenlerden biriydi. Bu sebeple anime Joel Kinnaman’ın görüntüsünü mü yansıtacak emin olamıyoruz. Ancak aynı evrende geçeceği açıklanan anime için böyle bir beklenti oluşmuş durumda.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Altered Carbon 2. sezon başrolü çoktan belli oldu

Tabii yine aynı sebeplerden ötürü ana dizide başrolümüz değişecek. Joel Kinnaman’ı ve hemen herkesi geride bırakacağımız yeni sezonda başrolü Avengers yıldızı Anthony Mackie üstleniyor. İkinci sezonla ilgili ise şimdilik herhangi bir detay paylaşılmadı.

İlginizi çekebilir

Netflix’in kasım içerikleri