reklamı kapat

POPÜLER

Altered Carbon 2. sezon öncesi serinin animesinden ilk kareler
Altered Carbon 2. sezon öncesi serinin animesinden ilk kareler

Altered Carbon 2. sezon öncesi serinin animesinden ilk kareler

Altered Carbon 2. sezon izleyiciler geri sayımı başlatmışken aynı evrende geçecek animeden de ilk görseller geldi. Netflix animesi dizi yayınlandıktan kısa süre sonra izleyicilerle buluşacak.

Altered Carbon 2. sezon bölümleriyle 27 Şubat’ta Netflix kütüphanesindeki yerini almaya hazırlanıyor. Kitap üçlemesinden oluşan serinin ikinci sezonunda Takeshi Kovacs, yeni bedeniyle macerasına devam ediyor. Başrolü Marvel filmlerinin Falcon’u Anthony Mackie’nin üstlendiği ikinci sezonda Kovacs için işler giderek farklı bir noktaya doğru ilerlerken izleyicileri bu seride farklı bir içerik daha bekliyor. İlk sezonuyla kısa sürede popüler olan dizinin o dönem bir de anime serisinin geleceği duyurulmuştu. O anime serisinden ilk fotoğraflar paylaşıldı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Altered Carbon 2. sezon sonrası aynı evrende geçen anime dizisi yayınlanacak

Evren olarak ele aldığımızda Altered Carbon’un fazlasıyla zengin olduğunu ilk bakışta keşfeden Netflix, anime serisinde de evrenin yeni elementlerini bizlerle buluşturmayı amaçlıyor. Bildiğiniz gibi gelecekte geçen hikayede insanlar öldükten sonra bellek çiplerini yeni bedenlere takarak hayata geri dönebiliyor. Tabii böylesine bir dünyada azılı suikastçılardan tutun da ölüm korkusu olmadan her istediğini yapabileceğini sanan zenginlere kadar pek çok farklı karakter bulunuyor. Anime serisinin detayları şimdilik net değil. Animasyon stüdyosu Anima tarafından geliştirilen serinin yazarlığını ise Dai Sato (Cowboy Bebop, Samurai Champloo) ve Tsukasa Kondo üstleniyor. İlk görseller ise hayli aksiyonlu ve bol kanlı bir seri olacağı yönünde.

Netflix’in ise popüler serilerin aynı evrende geçen animelerini oluşturma konusundan yeni bir taktik denediğini söyleyebiliriz. Benzer bir şekilde The Witcher dizisi de kendi anime filmine kavuşacak.

Anime serisi içinse neyse ki fazla beklemeyeceğiz. Altered Carbon 2. sezon bölümlerinin 27 Şubat’ta yayınlanmasının ardından anime serisi de, bir aydan kısa süre içinde, 19 Mart‘ta platformdaki yerini alacak. Seride Kovacs’i görecek miyiz, orası meçhul.

İlginizi çekebilir

Zombileri orta çağa götüren Netflix dizisi 2. sezona hazır