reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Altered Carbon 2. sezon

Altered Carbon 2. sezon tarihi göründü! [Video]

Netflix kütüphanesinin dikkat çekici bilim kurgu yapımı Altered Carbon 2. sezon ile geri dönüyor. Yeni sezonun yayın tarihi nihayet ortaya çıktı.

İlk sezonuyla 2018’de hayatımıza giren Altered Carbon 2. sezon duyurusunu 2019’un başlarında yaptıktan sonra büyük bir sessizliğe gömüşmüştü. İlk sezonuyla Netflix abonelerinin beğenisini toplayan bilim kurgu dizisi ilgi çekici bir olay örgüsünü izleyicilerle buluşturuyordu. Daha sonra büyük sessizliğe gömülen diziden Aralık 2019’da yeni bir haber almıştık. Bildiğiniz gibi 2. sezonda kadrosunda ciddi değişiklikler olacak dizide Takeshi Kovacs karakterinin orijinal bedenini canlandıran Will Yun Lee’nin kadroda yer alacağı açıklanmış ancak tarih duyurusu yapılmamıştı. Şimdi nihayet yeni sezonun tarihini açıkladı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Altered Carbon 2. sezon geri sayımı başlattı

Netflix tarafından müjdelenen yeni sezon tarihi beklediğimizden de yakın. Dizi bizi bu ilginç fütüristik dünyaya 27 Şubat‘ta geri götürüyor. İlk sezondan iki yıl sonra karşımıza çıkacak olan ikinci sezonda başrolde, Takeshi Kovacs’ın yeni bedeni olarak, Anthony Mackie yer alıyor. İlk sezonun başrolü Joel Kinnaman bu sezonda muhtemelen yer almayacak. Kafa karışıklığı yaşayanlar için kısa bir hatırlatma yapalım. Dizideki evrende insanlar enselerinde yer alan bellek çipleri sayesinde öldükten sonra beden değiştirerek yaşamlarını sürdürebiliyordu. İlk sezonda da Kovacs bir cinayeti çözmek için Joel Kinnaman’ın canlandırdığı bir bedende uyandırılmıştı.

Bir kitap üçlemesinden uyarlanan dizi ikinci kitapla hikayeyi devam ettirecek. 2. sezonla ilgili tarih dışında pek bir ipucu vermeyen duyuru videosuna haberin üzerinden ulaşabilirsiniz.