reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Pocophone F1

Pocophone F1 kullanıcılarına sevindirici haber

Pocophone F1 kullanıcısı iseniz paylaşacağımız haber sizi mutlu edeceğe benziyor. Çoğu akıllı telefon modeline gelen Android 10 güncellemesi sonunda Pocophone F1 için de yayınlandı.

Advertisement

Şu anda beta aşamasında olan güncellemenin şu anda tüm Pocophone F1 kullanıcıları için yayınlanmadığını belirtmekte yarar var. Bu güncellemeyi telefonuna kurmak isteyen kullanıcıların beta sürümünü cihazlarına indirebileceklerini söyleyelim. Güncellemeyi buraya tıklayarak cihazınıza kurabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Android 10 ile Pocophone F1 yeniliklere kavuşuyor

Karanlık mod, Android 10 ile gelen en dikkat çekici yenilikler arasında yer alıyor. Gündüz ve gece ortamları için gelişmiş görüntü, metin ve renk ayarları kullanıcılara sunuluyor. Daha net uygulama simgelerinin ve sistem renklerinin yer aldığı güncellemede boşa harcanan ekran alanını ortadan kaldırmak için geliştirilmiş başlık ve tuş düzenleri de bulunuyor. Daha akıcı animasyonlarla eğlenceli bir kullanım deneyimi vadeden Android 10 güncellemesinde yeni navigasyon hareketleri de eklenmiş durumda.

Kullanıcılar parmaklarını minimum düzeyde hareket ettirerek büyük ekranlarda daha rahat bir şekilde gezebiliyor. Ana ekran tuşuna çift dokunarak veya ekranın alt kısmında ortadan aşağıya doğru kaydırarak tek el moduna ulaşılabiliyor. Büyük metinler için yüksek kontrastlı klavyelerin ve düzenlerin geliştirildiği Android 10 güncellemesinde ekran kapalıyken parmak izi simgesini gösterme seçenekleri de eklenmiş durumda. Pil kullanım grafiğinde artık daha ayrıntılı bilgiler yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Türkiye fiyatı düşmeyi sürdüren cihaz Xiaomi Mi Note 10