reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Note 10

Xiaomi Mi Note 10 için şirketin yayımladığı inceleme videosu [İzle]

Türkiye’de de satılacak akıllı telefon modeli Xiaomi Mi Note 10 için Xiaomi’nin resmi paylaşımları devam ediyor. Bu sefer bir inceleme videosu yayımlandı.

Türkiye’ye aralık ayı sonunda gelecek Xiaomi Mi Note 10, son dönemde en çok ses getiren telefonlar arasında yer alıyor. Bunun da arkasında aşağıda detaylandırdığımız kamera sistemi bulunuyor. İşte bu kamera sistemini bu sefer akıllı telefonlar için hazırladığı gelişmiş lensler ile tanınan Moment ekibi inceliyor. Modelin gerçek şartlarda neler yapabildiğiniz göstermek adına güzel olan yukarıda izleyebileceğiniz video, telefonun çok iddialı olduğu kamera gücünü bir kez daha gözler önüne seriyor. Direkt olarak Xiaomi tarafından paylaşılan videoda, orta seviye cihazın hemen hemen tüm fotoğraf yetenekleri kullanılıyor. İçerisinde telefonla çekilmiş bir çok göz alıcı fotoğrafın da olduğu inceleme, yaklaşık 10 dakika uzunluğunda.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Note 10 kamera donanımı çok dikkat çekiyor

Telefonun arkasında tam beşli bir kurulum yer alıyor. Burada 108 megapiksel F1.7 OIS + 12 megapiksel 2x telefoto F2.0 + 5 megapiksel 10x telefoto F2.0 OIS + 20 megapiksel F2.2 ultra geniş açı + 2 megapiksel F2.4 makro lens bir araya geliyor. Bu kamera sistemiyle 5x optik, 10x hibrit ve 50x dijital zoom yapabilen telefon, gerçekten bu konuda çok iyi sonuçlar sunuyor. Bunu hem DxOMark hem de ilk incelemeler açık şekilde gösteriyor. Modelin Türkiye’de 4.500 TL civarında satılması bekleniyor.

İlgili Video

İLGİLİ HABERLER