reklamı kapat

POPÜLER

altered carbon

Altered Carbon 2. sezondaki başrol değişikliğinin sebebi

Altered Carbon yakında ikinci sezon bölümleriyle geri dönecek fakat başrolde farklı bir ismi göreceğiz. Peki bu önemli değişikliğin asıl sebebi ne?

Advertisement

Öncelikle eğer Altered Carbon’un ilk sezonunu bitirmediyseniz, bu haberimizi okumamanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü haberin içeriği sezon finaline dair önemli detaylar içeriyor. Bunları öğrenmek izleme keyifinizi kaçırabilir. Başrolünde Joel Kinnaman‘ın yer aldığı ilk sezonun sonunda dizinin ana kahramanı olan Tekashi Kovacs geçici olarak kullandığı bedeni asıl sahibi olan Ryker’a iade etmişti. Böylece birlikte polislik yapan Ryker ve Kristin Ortega yeniden bir araya gelmiş oldu. Elbette bunun mümkün olabilmesi için Joel Kinnaman’ın hayat verdiği Tekashi Kovacs karakterine yeni ve boş bir beden bulunması gerekiyordu. Bu da ana karakterin temelde aynı kalacağı fakat karaktere hayat veren oyuncunun değişeceği anlamına geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Altered Carbon 2. sezon değişikliği

Hatırlarsanız birinci sezon finalinden kısa bir süre sonra Joel Kinnaman’in yerini Anthony Mackie‘nin alacağı resmen açıklanmıştı. Oyuncu yeni bir karaktere değil, ilk sezonda maceralarına şahit olduğumuz Tekashi Kovacs’a hayat verecek. Bunun nedenini yukarıda zaten açıkladık. Onun bu karakteri nasıl canlandıracağı, dizinin dinamiklerinin nasıl değişeceği ve bu değişime izleyicilerin nasıl tepki vereceği büyük merak konusu. Herkesin Marvel Sinematik Evreni ile tanıdığımız Anthony Mackie’yi Joel Kinnaman ile karşılaştıracağını tahmin etmek hiç de değil.

İlginizi çekebilir

Ocak 2020 Netflix Türkiye ajandası