reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Altered Carbon 2. sezon

Sürpriz bir karakteri döndüren Altered Carbon 2. sezon müjdesi [Video]

İlk sezonuyla adından söz ettiren Netflix dizisi Altered Carbon 2. sezon duyurusunu paylaştı. Sürpriz bir isim diziye dönüyor.

Netflix orijinalleri arasında en sevilen bilim kurgu yapımlarından olan Altered Carbon 2. sezon çekimlerine başladığını müjdeledi. Kısa bir video ile oyuncu kadrosunu da açıklayan dizi bildiğiniz gibi başrolde değişikliğe gidiyor. Bunun sebebini hatırlamayanlar için kısa bir hatırlatma yapalım. Altered Carbon’da “ölümün para ile yenildiği” bir gelecek tasviri bulunuyor. Ölen kişiler yeterince zenginse bilinçlerini başka bir bedene aktarabiliyor. “İmkansız” bir cinayeti çözmek için uyandırılan Takeshi Kovacs’in hikayesini işleyen ilk sezonda kahramanımız bir polis memurunun bedenini kullanıyordu. Joel Kinnaman’ın canlandırdığı karakterimiz finalde ise bu bedeni asıl sahibine bırakıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Poe geri dönüyor!

Dizinin ikinci sezonda başrolünü ise Avengers filmlerinden de tanıdığımız Anthony Mackie üstleniyor. Takeshi Kovacs değişse de tanıdık yükler dizide olacak. Hayranların favori karakterlerinden Poe da onlardan biri. Görünen o ki Poe’nun duygusal sahnesi sonrası işler bir şekilde düzelmiş ve Kovacs onu yanına almaya karar vermiş. Chris Conner ikinci sezonda da karakteri canlandıracak. Ve tabii ki Renée Elise Goldsberry de rolünü yeniden canlandırmak için diziye dönenlerden. Quellcrist Falconer’ı canlandıran oyuncu ilk sezon finaliyle gizemin tam merkezinde yer alıyordu. Kovacs’ın sevgilisi olan Quellcrist Falconer’ın başına gelenleri aydınlatmak için hikaye devam edecek.

Çekimleri başlayan dizinin yapım duyurusuna haberin üzerindeki videodan ulaşabilirsiniz. Dizinin yayın tarihi belirsizliğini korumaya devam ediyor.