reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Altered Carbon 2. sezon

Altered Carbon 2. sezon için aksiyon ve sürpriz dolu fragman [İzle]

Netflix dizisi Altered Carbon 2. sezon için yayınladığı ana fragmanıyla aksiyonu vadediyor. Hikaye derinleşirken, daha da ilginç bir hal almaya başlıyor.

Netflix aboneleri Altered Carbon 2. sezon için geri sayımı başlattı. Dizi daha önce yeni başrolü Anthony Mackie ile kısa bir tanıtım paylaşmış ama yeni sezondan çok ipucu vermemişti. Şimdi ana fragmanla beraber yeni sezon nihayet daha net çizgiler çekiyor. Harlan’a döndüğümüz bu sezon, aksiyonun sınırlarını genişletiyor. Macera ise beklenmedik bir dönüş alıyor. Çünkü fragmanda ana karakterimiz Takeshi Kovacs, öldüğünü sandığı sevgilisi Quellcrist Falconer’i bulmayı başarıyor. İkili yepyeni bir belayı başlarına saracak gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Altered Carbon 2. sezon 27 Şubat’ta

Kitap üçlemesinden uyarlanan dizinin ikinci sezonunda Takeshi Kovacs için hayli yetenekli bir beden atanıyor. Askeri amaçlar için geliştirilmiş bu bedenin bazı “özel” yetenekleri bulunuyor. Onlardan biri silahları kendine otomatik çekmesi gibi görünüyor. Dövüş anında hayli işe yarayacak bu yetenek dışında karakterimizin bedeni artık daha hızlı iyileşiyor.

Takeshi Kovacs, Falconer’i ararken bir noktadan sonra kendi orijinal bedeniyle yeniden yüzleşecek gibi görünüyor. Dizide kahramanımıza yardımcı olan isimler arasında ise ilk sezonun en sevilen karakterlerinden Poe bulunuyor. Joel Kinnaman hayranları ise şüphesiz bu sezonu yadırgayacaktır. Kinnaman yerini Mackie’ye bırakırken, kendisinin dizide “flashback” veya benzeri sahnelerde görünüp görünmeyeceği net değil. Ancak fazla umutlanmayın deriz.

Tüm bölümleriyle 27 Şubat‘ta Netflix kütüphanesinde yerini alacak olan ikinci sezonun aksiyon dolu fragmanını haberin üzerinden izleyebilirsiniz.