reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Netflix Altered Carbon 2. sezon

Altered Carbon 2. sezon fragmanı değişen başrolüyle yayında [İzle]

Netflix dizisi Altered Carbon 2. sezon bölümlerini uzun bir aradan sonra yayınlamaya hazır. Dizinin yeni sezonundan ilk fragman yayınlandı.

Advertisement

Netflix kütüphanesinin en dikkat çekici bilim kurgu yapımlarından olan Altered Carbon 2. sezon bölümlerinde bizi Takeshi Kovacs’ın macerasının yeni bir kısmına götürüyor. Dizi ikinci sezonda ise çok büyük bir değişim geçiriyor. Çünkü artık başrolde Joel Kinnaman değil Marvel Sinematik Evreni’nin Falcon’u olan Anthony Mackie var. İlk fragman dizinin yeni sezonundan çok ipucu vermese de Mackie’nin Kovacs’inin aksiyona hazır olduğu her halinden belli oluyor. Dizinin kadrosu büyük ölçüde değişse de tanıdık isimleri yeniden göreceğimizi kaydedelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Altered Carbon 2. sezon 27 Şubat’ta yayında

İlk sezonda otel işleten yapay zeka Poe geri dönüyor. Poe’yu elbette bir kez daha Chris Conner canlandıracak. Kovacs’in kazada kaybettiğini sandığı sevgilisi aktivist Quellcrist Falconer da dönen karakterlerden. Renée Elise Goldsberry dizide yeniden bizlerle buluşacak. Fragmanda kısa bir an görsek de, Kinnaman’ı muhtemelen dizide göremeyeceğiz. Fakat Takeshi Kovacs’in orijinal bedenini canlandıran Will Yun Lee’nin de ikinci sezonda yer alacağı açıklanmıştı.

Şüphesiz konu gereği olsa dahi dizinin başrolünün değişmiş olması izleyicilere ilk etapta garip gelecektir. Bu sebeple Mackie’nin işi hayli zor görünüyor. Hatırlarsanız dizinin ilk sezonunda Kovacs, bir cinayeti çözmek için başka bir polisin bedeninde uyandırılmıştı. Polisin sevgilisiyle cinayeti çözen Kovacs daha sonra bedeni orijinal sahibine iade etmişti. Bellek çipiyle yeni bedenine kavuşan Kovacs’ın beden değiştirme sebebi de esasen bu. Karakterimizin bu sezon karşılaşacağı zorluklar ve yeni karakterler de merak ediliyor. Dizinin aynı zamanda üçleme olan kitap serisinden uyarlandığını kaydedelim. Yani ikinci sezonun ardından muhtemelen üçüncü bir sezonla hikaye final yapacak.

Altered Carbon 2. sezon bölümleri 27 Şubat‘ta Netflix kütüphanesindeki yerini alacak. Dizinin ilk fragmanını haberin üzerinden izleyebilirsiniz.