reklamı kapat

POPÜLER

The Mandalorian 2. sezon

The Mandalorian 2. sezon yayın tarihi göründü

Star Wars hayranlarının heyecanla beklediği The Mandalorian 2. sezon için tarihi biraz daha netleştiriyor. Disney CEO’su Bob Iger dizinin ne zaman geleceğini açıkladı.

Star Wars dizisi The Mandalorian 2. sezon için sabırsızlanıyoruz. Disney+’ın etkileyici bir açılış yapmasında katkısı büyük olan dizi toplam 8 bölümle Star Wars hayranlarını kalbinden vururken, bu evrene daha öncesinde çok da “bayılmayanları” dahi etkilemeyi başardı. Sonbaharda yayınlanacağı açıklanan dizinin yayın tarihi ise artık daha net. Disney’in açıkladığı kazanç raporunun ardından dizinin ikinci sezonunun Ekim 2020‘de yayınlanacağı kesinleşti. Disney+ sahiplerini hayli kalabalık bir yıl sonu bekliyor gibi görünüyor. Mandalorian’ın yeni sezonunun da ilk sezonda olduğu gibi bölümlerini haftalık yayınlayacağını kaydedelim. Bildiğiniz gibi Disney+, Netflix’in aksine dizilerinin bölümlerini tek seferde yayınlamıyor. Bunun yerine daha gelenelsel bir şekilde her hafta bir bölüm şeklinde abonelere ulaştırıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Mandalorian 2. sezon ile bebek Yoda geri dönüyor

Dizinin ilk sezonu hayli aksiyon ve gerilim dolu anlarla tamamlanmıştı. Bebek Yoda’yı kurtarmayı başaran Mandalorian onunla beraber iki kişilik bir klan olmuştu. Bebek Yoda’nın ırkını öğrenmeye biraz daha yaklaşacağımız ikinci sezonda ikili yeni maceralara atılırken bu gizemli “çocuğun” önemine dair detayları da öğreneceğiz gibi görünüyor.

Ancak dizi ile ilgili heyecan verici detaylar bununla sınırlı değil. Bob Iger’ın açıklamaları ışığında Mandalorian’ın potansiyel spin-off’lara ev sahipliği yapabileceğini de ekleyelim. Elbette Disney+ için yeni Star Wars dizileri de yolda. The Mandalorian’ın 2. sezonu sonrası Rogue One’daki Cassian Andor karakterini başrole oturtan bir diziye daha kavuşacağız. Elbette herkesin beklediği Ewan McGregor’lı Obi-Wan Kenobi dizisi biraz ertelense de izleyicilerle buluşacak.

İlginizi çekebilir

Disney+’ın Marvel dizilerinden ilk video!