reklamı kapat

POPÜLER

Sony PlayStation 5

PlayStation 5 tanıtımı öncesi resmi sitesi kendini gösterdi

Konsol oyuncularının heyecanla beklediği PlayStation 5, 2020 tatil döneminde satışa sunulacak. Sony yeni nesil konsolun resmi sitesini açtı.

PlayStation 5 henüz üzerindeki örtüleri kaldırmasa da, Sony yavaş yavaş konsol için hazırlıklarını tamamlıyor. 2020 ile beraber yeni nesil konsol dönemine geçiş yapacağımız şu günlerde resmi tasarımını bir türlü göremediğimiz yeni nesil konsol, resmi sitesinin açılışını gerçekleştirdi. Site şimdilik ne yazık ki sadece küçük bir not barındırıyor. 2020 tatil dönemi içinde konsolun çıkacağını yineleyen sitede kullanıcılar için kayıt sistemi oluşturulmuş. “PlayStation 5’ten bekleyebileceğiniz inanılmaz özelliklerin bazılarını paylaşmaya başladık ancak yeni nesil PlayStation’ı tamamen ortaya çıkarmaya hazır değiliz. PS5 çıkış tarihi, PS5 fiyatı ve yakında çıkacak PS5 lansman oyunlarıyla ilgili haberler dahil olmak üzere duyurduğumuz güncellemeleri ilk alanlardan biri olmak için aşağıdan kaydolun.” notuyla açılan sitenin Türkiye sayfasında e-posta kayıtları için kutucuk yer almıyor. Ancak buradan e-posta adresinizle kayıt yapabilir ve güncelleme ve yeni bilgileri e-posta olarak talep edebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

PlayStation 5 yıl sonunda raflarda

Şubat ayında gerçekleşecek olan Sony etkinliğinde konsola dair yeni bilgilerin paylaşılması bekleniyor. Ancak Sony cephesi şimdilik adımlarını çok dikkatli atıyor. E3 2020’ye katılmayacağını açıklayan Sony, geçmişte konsolun bazı teknik detaylarını paylaşmıştı. 8K desteği vereceğini bildiğimiz yeni nesil konsol oyuncuları hayli güçlü bir SSD ile buluşturacak. Ray traycing teknolojisinin de dahil olduğu yeni nesil konsolun geriye dönük uyumluluk sunacağı da açıklamalar arasında. PlayStation 5 ile ilgili tüm detaylarıysa yakında öğrenmek için sabırsızlanıyoruz.

İlginizi çekebilir

Yeni oyunlar göründü; PlayStation Plus şubat ayı ücretsiz oyunları