reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Samsung-Galaxy-Buds
samsung

Samsung, iPhone kullanıcılarını mutlu etmeye hazırlanıyor

Kısa bir süre önce Avrupa fiyatı belli olan Samsung Galaxy Buds+ hakkında yeni bir gelişme yaşandı. Selefinden daha iyi bir ses performansının sunmasını beklediğimiz yeni model  iPhone kullanıcılarının da ilgisini çekeceğe benziyor.

Kulaklığın duyurusundan önce, Samsung yanlışlıkla kullanıcıların iPhone’larına bağlanmasına izin veren bir uygulama yayınladı. Şirket uygulamayı Galaxy Buds+ olarak adlandırıyor. Şu anda App Store üzerinden indirebilen uygulama iOS 10 ve üzeri işletim sistemlerine destek veriyor. iPhone 7 ve daha yeni iPhone modelleriyle uyumlu olan uygulama iOS kullanıcılarının kulaklıklarını iPhone’larında rahatlıkla kullanabilmesine imkan tanıyor. Şirket ayrıca bu uygulamanın artık mevcut  modellerle de uyumlu olduğunu belirtiyor. Google Play Store’da benzer bir uygulamanın şu anda yer almadığını söyleyelim. Samsung Galaxy Buds+ uygulamasını buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Teknoloji tutkunları Samsung Galaxy Buds+ kablosuz kulaklığı merakla bekliyor

Yeni modelin önceki modellerden yüzde  50 daha pahalı olması bekleniyor. Galaxy S20 ailesini satın alan kullanıcılara yeni kulaklık modelinin ücretsiz olarak verileceği belirtiliyor. Galaxy S20 modellerinden birini satın almayı düşünmüyorsanız 200 doları gözden çıkarmanız gerekiyor.  Galaxy S20 ailesi ve yeni kulaklık modeli hakkındaki tüm detaylar 11 Şubat‘ta açığa çıkacak. Geri sayım başlamışken biz de yeni Galaxy ailesinin ürünlerini dört gözle bekliyoruz.

İlginizi Çekebilir

Samsung’un yakında gelecek yeni modeli