reklamı kapat

POPÜLER

Fujifilm X100V aynasız fotoğraf makinesi
Fujifilm X100V aynasız fotoğraf makinesi
Fujifilm X100V aynasız fotoğraf makinesi
Fujifilm X100V aynasız fotoğraf makinesi

Fujifilm X100V tanıtıldı; işte Türkiye fiyatı ve özellikleri

Aynasız fotoğraf makinesi pazarının önemli ismi Fujifilm, yeni modeliyle karşımızda. İşte Fujifilm X100V ve hakkında bilinmesi gereken her şey;

Fujifilm karşımıza en son detaylarına aşağıda yer verdiğimiz X-T200 ile çıkmıştı. İşte bu modelden sonra ürün gamına Fujifilm X100V eklendi. Efsane X100 serisinin son üyesi, görebileceğiniz üzere firmanın retro çizgisini korumayı sürdürüyor. Lensleri değiştirilemeyen bu model, 26 megapiksel X-Trans CMOS 4 APS-C sensör üstüne kuruluyor. Firmanın çok devrimsel davranmadığı özellikle sokak fotoğrafçılara özel yeni makinesi, yerleşik olarak 23 mm F2.0 lens ile geliyor. OLED / Optik temelli hibrit vizör sistemiyle dikkat çeken X100V, hareketli LCD ekranıyla çekim kolaylığı sunuyor. F-Log destekli 4K 30 fps video çekim yeteneği bulunan ve video konusunda gerçekten X100 ailesinin en iyisi olan aynasız fotoğraf makinesi, söylendiği kadarıyla elektronik perde ile saniyede tam 20 kare seri çekim yapabiliyor. -5EV’de otomatik netleme yapabiliyor olması da dikkat değer detaylarından olan Fujifilm X100V, çözünürlük 1080P seviyesine çekilirse saniyede 120 kare yavaş çekim videolar da çekebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Fujifilm X100V güzel bir güncelleme olarak görülüyor

Kişiden kişiye değişmesine rağmen gümüş renkli versiyonu çok daha dikkat çekici duran model, yurt dışında 1.399 dolar fiyat etiketine sahip. Modelin Türkiye fiyatı ise 8.300 TL seviyesinde yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Samsung’un yeni katlanabilir telefonu