reklamı kapat

POPÜLER

Netflix God of War

God of War yönetmeninin Netflix arzusu

PS4 favorisi God of War cephesinde ilginç gelişmeler yaşanıyor. Oyunun yönetmeni Cory Barlog’un Netflix odaklı bir isteği bulunuyor.

Netflix çizgi romandan kitaplara kadar pek çok uyarlama ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. Son olarak oyun serisine de sahip olan The Witcher’ın elde ettiği başarının ardından oyun sektöründe de çeşitli tartışmalar başlamış durumda. GamesIndustry‘nin Twitter üzerinden sorduğu soru üzerine işler hararetleniyor. Netflix’in tarzına uygun bir şekilde hangi oyunun serileşmesini istediklerini takipçilerine soran GamesIndustry’ye God of War yönetmeni Cory Barlog cevap veriyor. Barlog, God of War’un popüler çevrim içi servisi için iyi bir yatırım olabileceğini düşünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netflix God of War dizisi çeker mi?

Netflix’in böyle bir proje üzerine şimdilik bir çalışması bulunmadığını da kaydedelim. Bu Barlog’un kendi arzusu. Zaten hemen ardından ikinci bir açıklama yapan Barlog “Bu arada bu herhangi bir ipucu değil. Sadece oyunların harika bir televizyon serisi olabileceğine inanıyorum çünkü karakterlerle bu fantastik dünyalarda çok zaman geçiriyorsunuz. Oyunlar da, televizyon da olduğu gibi, karakterlerle ilişkide olmak gibidir. Filmler ise biraz daha randevuya çıkmak gibi. Her ikisi de harika olabilir.” sözlerini dile getiriyor.

Hayranların bu fikre hayli sıcak baktığını söyleyebiliriz. Hatta Kratos rolü için Jason Momoa‘yı şimdiden aday gösterenler dahi bulunuyor. Öte yandan popüler çevrim içi yayın servisinin The Witcher başarısından sonra benzer projeler geliştirmesi elbette olası. God of War ekibinin ise Assassin’s Creed ya da Uncharted gibi film yerine dizi tarafına daha sıcak baktığı açıkça görünüyor.

İlginizi çekebilir

Yeni diziler, yeni sezonlar; şubat ayında Netflix Türkiye’de neler var?