reklamı kapat

POPÜLER

God of War
God of War
God of War

God of War’un yeni fragmanı çıkış tarihini müjdeliyor [Video]

Sony merakla beklenen God of War‘un çıkış tarihini yeni bir fragmanla müjdeledi. Baba-oğul hikayesine tanık olacağımız oyun, İskandinav mitolojisinden esintiler sunuyor.

Uzun süredir beklenen God of War nihayet çıkış tarihini müjdeledi. Sony’nin popüler serilerinden olan oyunun yeni versiyonu için tam olarak reboot diyemeyiz ancak 2010’daki God of War III’ün devamı konumunda olduğu söylenebilir. Seriye dahil olan sekizinci oyun Yunan mitolojisini bir kenara bırakıyor ve bizi İskandinav mitolojisinin tam ortasına götürüyor. Kratos da bir kez daha ana karakter olarak karşımıza çıkıyor. Ancak sinirli ve öfkeli bir Kratos’tan ziyade karakterin bu kez farklı bir yönünü göreceğiz. Zira oğlu Atreus da bu maceraya dahil oluyor. Bir baba-oğul hikayesine hayat veren oyun Atreus’un eğitimine odaklanıyor. Oğlu için hem öğretmen hem de koruyucu olan Kratos, tehlikeli maceralara atılmaya hazırlanıyor.

Çıkış tarihi belli oldu

PS4’e bu yıl içinde çıkacak en büyük oyunlardan biri olan God of War, fragmanıyla hayranları heyecanlandırmayı da başarıyor. 20 Nisan‘da çıkacağı duyurulan oyun ön siparişe de açılmış durumda. Ön siparişle oyunu alan kullanıcılara üç adet özel kalkan verileceği de açıklandı. Oyunun ilgi çekici fragmanını haberin devamında izleyebilirsiniz.

Video