reklamı kapat

POPÜLER

God of War’un çıkış tarihi sızdı

Sony’nin özel oyunları içerisinde God of War serisinin her zaman kendisine has bir yeri olmuştur. Kratos’un yıllardır tanrılara karşı sürdürdüğü mücadeleyi konu alan seri, aksiyon meraklısı oyuncuların ilgi odağı haline gelmiş durumda. Seriyi yeni bir boyuta taşıyacak olan yeni God of War oyunu da büyük bir heyecanla bekleniyor. Yeni yapılan sızıntılara bakılırsa God of War’un çıkış tarihi neredeyse netleşmiş diyebiliriz. 

Portekizli oyun mağazasının iddiasına bakılırsa yeni God of War oyunu için birkaç ay daha beklememiz gerekecek. Buna göre oyunun 14 Eylül 2017’de piyasaya sürülmesi bekleniyor. Ayrıca bu tarihin geçici olarak verilmediğini düşünmememiz için hiçbir neden yok. Zira genelde geçici tarihler verileceği zaman ayın son günü tercih ediliyor. 14 Eylül tarihi ise perşembe gününe denk geliyor ve Avrupa’da oyunların genel çıkış tarihiyle örtüşüyor. Dolayısıyla oyunun bu tarihte piyasaya sürülmesi kulağa pek de mantıksız  gelmiyor.

Gelecek ay düzenlenecek olan E3 2017’de God of War ile ilgili birçok yeni bilginin açıpa çıkması bekleniyor. Ayrıca Sony’nin bu etkinlikte God of War’un çıkış tarihini de resmi olarak duyuracağı düşünülüyor. Bu nedenle eğer efsane serinin yeni oyunuyla ilgili bilgiler edinmek isterseniz gözünüz kulağınız E3 fuarında olsun.