reklamı kapat

POPÜLER

God of Ragnarok

God Of War Ragnarok’un ilk fragmanı yayında [Video]

PlayStation 5‘in merakla beklenen yapımları arasında yer alan God of Ragnarok‘un ilk fragmanı paylaşıldı. PlayStation Showcase etkinliğinde yayınlanan fragman oyunu bekleyenleri heyecanlandıracağa benziyor.

Santa Monica Studio tarafından geliştirilen God of War: Ragnarok, bir aksiyon macera oyunu olarak oyun tutkunlarıyla buluşacak. Serinin dokuzuncu oyunu olacak yapım, 2018’de piyasaya sürülen oyunun devamı niteliğinde karşımıza çıkacak. Eski Norveç’te geçecek oyunda Kratos ve küçük oğlu Atreus yer alacak. İskandinav mitolojisinden ilham alan oyunda Thor ve Freya isimli ana düşmanları da göreceğiz. Oyundaki tüm devleri öldüren Thor ise oyunun en zorlu düşmanlarından biri olacak. Ormanlar, madenler ve karlı bölgelerin yer aldığı oyunda birçok yeni karakter ve yaratık da karşımıza çıkacak. God of War’un yeni oyununda 9 diyar ziyaret edilebilecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

God Of War Ragnarok için geri sayım başladı

İlk oyunda 6 diyarın ziyaret edilebildiğini hatırlatalım. Daha önce ulaşılamayan Vanaheim, Svartalfheim ve Asgard gibi diyarların da ziyaret edileceği God Of War Ragnarok, 2018 yılından beri geliştiriliyor. Önümüzdeki yıl satışa sunulacağı açıklanan oyunun net çıkış tarihi ise henüz belli değil. God of Ragnarok’un fragmanını hemen yukarıdan izleyebilirsiniz.