reklamı kapat

POPÜLER

God of War Ragnarök

God of War Ragnarök Türkiye’de ön sipariş ile satışa sunuldu

Son dönemde çok merak edilen PlayStation oyunlarından God of War Ragnarök, Türkiye’de ön sipariş üzerinden satışa sunuldu.

2023 yılına kalacağı söylentileri uzun zamandır gündemde olan God of War Ragnarök, Türkçe altyazı seçeneğiyle 9 Kasım 2022 tarihinde PS4 ve PS5 için geliyor. Yeni yıla kalmamış olması büyük bir kesimi fazlasıyla sevindiren oyun, PlayStation 5 ve PlayStation 4 sahipleri tarafından merakla bekleniyor ve Türkiye’de şu an resmi PlayStation oyun marketinden elde edilebiliyor. Oyunun Türkiye ön sipariş fiyatı ise PS4 için 599 TL, PS5 içinse 699 TL seviyesinde. Yapımın ekstralara sahip “Digital Deluxe” sürümü içinse 789 TL verilmesi gerekiyor. Oyunun Türkiye fiyatı güncel kurlar üzerinden elbette yüksek ancak yurt dışı fiyatına oranla yine de iyi seviyede sayılabilir. “30 FPS 4K” ve “60 FPS 4K’ya dinamik yükseltme” olmak üzere iki farklı modda gelen oyunu ön sipariş yapanlara bazı hediyelerin verildiğini de belirtelim.

Sony dün de PlayStation Stars ile ses getirmişti. Yıl sonuna doğru devre alınacağı aktarılan PlayStation Stars programı, temel olarak oyuncuları PlayStation dünyasında tutmak adına atılmış bir adım. Temelde bir “sadakat programı” olan Stars, PlayStation oyuncularının çeşitli aktiviteleri tamamlayarak sadakat puanları ve ödüller kazanmalarını sağlayan ücretsiz bir servis olarak hizmet verecek. Burada kazanılan bazı ödüller oyun alım sürecinde indirim amacıyla kullanılabilecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kişilere bazı özel “dijital koleksiyon” ürünleri sunacak ancak burada NFT sistemini temele almayacak olan Sony, oyuncuları ekstra faydalar üzerinden sürekli aktif olma ve oyun odaklı mücadele içerisine tutma konusunda teşvik edecek.

-PlayStation Türkiye tarafından hazırlanan resmi sayfa-

God of War Ragnarök yanında bu da ilginizi çekebilir: La Casa de Papel: Kore için çıkan tanıtım videosu