reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Watch 3 Elegant

Huawei Watch GT 3 Elegant için 630 TL’lik indirim fırsatı

Huawei Watch GT 3 Elegant akıllı saat için yeni bir indirim fırsatı geldi. Huawei’nin internet sayfasında 4.499 TL fiyat etiketine sahip olan altın renkli modelin fiyatı bir satış kanalında 3.869 TL‘ye düştü. Saatin beyaz renkli modelini de 3.420 TL‘ye satın almak mümkün.

42 mm’lik boyut ölçüsüne sahip olan akıllı saat TrueSeen 5.0 isimli bir teknolojiyle geliyor. Bu özellik yardımıyla daha doğru sağlık ve fitness takibi yapabilen model 100’ün üzerinde egzersiz moduna destek veriyor. Kalp ritmini ölçebilen saat bunun haricinde kandaki oksijen basıncını ve uykuyu da takip edebiliyor. Ekran tarafına bakıldığında saatte 1,32 inçlik AMOLED ekran yer alıyor. Huawei Watch GT 3 Elegant bu sayede canlı bir ekran deneyimi vadediyor. 50 metre su altında çalışabilen Watch GT 3’te GPS ve Bluetooth özellikleri de mevcut. Bluetooth bağlantısı sayesinde telefonlara gelen aramaları saat üzerinden gerçekleştirmek de mümkün. Akıllı saatte bunun için hoparlör ve mikrofon da mevcut.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Uzun pil ömrü sunan akıllı saat arayanlara: Huawei Watch GT 3 Elegant

Pili tam olarak şarj edildiğinde 14 güne varan pil ömrü vadeden saat HarmonyOS, iOS ve Android’li cihazlarla uyumlu şekilde çalışıyor. Akıllı saatin dört farklı renk seçeneği bulunuyor. Ailenin iddialı üyeleri arasında yer alan Huawei Watch 3 Pro’nun detaylı incelemesini buraya, Huawei Watch GT 3 Pro’nun incelemesini buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.
Huawei

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın