reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Watch GT 3

Huawei Watch GT 3 için indirim fırsatı; işte akıllı saatin yeni fiyatı

Uzun pil ömrü sunan Huawei Watch GT 3 modelinin fiyatı için bir indirim fırsatı yapıldı. Daha önceden 2.949 TL‘ye satın alınabilen saat şu anda 2.654 TL‘ye satılıyor.

46 mm’lik Watch GT 3’ün siyah renkli modeli için belirttiğimiz fiyat geçerli. Akıllı saatin titayum modelini tercih ederseniz saatin fiyatı 3.420 TL‘ye çıkıyor. Akıllı saatte TruSeen 5.0+ adı verilen bir teknoloji kullanılıyor.. Bu teknoloji sayesinde daha doğru sağlık ve fitness takibi yapabilen model tam dolu pille 14 güne varan bir kullanım imkanı sunuyor. 100’den fazla egzersiz moduna destek veren model piyasadaki diğer akıllı saatlerde olduğu gibi hem kalp ritmini ölçebiliyor hem de kandaki oksijen basıncını ölçebiliyor. 1,43 inçlik AMOLED ekranı bünyesinde barındıran saat bu sayede canlı bir ekran deneyimi vadediyor. 50 metre su altında çalışabilen Watch GT 3’te GPS ve Bluetooth özellikleri de mevcut. Bluetooth bağlantısı sayesinde telefonlara gelen aramaları saat üzerinden gerçekleştirmek de mümkün. Akıllı saatte bunun için hoparlör ve mikrofon da yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei Watch GT 3 hangi cihazlara destek veriyor?

Watch GT 3, HarmonyOS, Android ve iOS yüklü akıllı telefonlarla uyumlu şekilde çalışıyor. Ailenin iddialı üyesi olan Huawei Watch 3 Pro’nun detaylı incelemesini buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.
Huawei

İlginizi Çekebilir: Etkileyici Porsche Müzesi içinde drone ile bir tur atın