reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Watch GT 3

AMOLED ekranlı Huawei Watch GT 3 akıllı saat için yeni fiyat avantajı [Mart 2024]

Huawei Watch GT 3 akıllı saatin fiyatı için yeni bir kampanya yapıldı. 46 mm’lik boyut ölçüsüne sahip olan saat uzun pil ömrüyle öne çıkıyor.

Akıllı saatin titayum modelini tercih ederseniz saatin fiyatı 3.420 TL‘ye çıkıyor. Akıllı saatte TruSeen 5.0+ adı verilen bir teknoloji kullanılıyor.. Bu teknoloji sayesinde daha doğru sağlık ve fitness takibi yapabilen model tam dolu pille 14 güne varan bir kullanım imkanı sunuyor. 100’den fazla egzersiz moduna destek veren model piyasadaki diğer akıllı saatlerde olduğu gibi hem kalp ritmini ölçebiliyor hem de kandaki oksijen basıncını ölçebiliyor. 1,43 inçlik AMOLED ekranı bünyesinde barındıran saat bu sayede canlı bir ekran deneyimi vadediyor. 50 metre su altında çalışabilen Watch GT 3’te GPS ve Bluetooth özellikleri de mevcut. Bluetooth bağlantısı sayesinde telefonlara gelen aramaları saat üzerinden gerçekleştirmek de mümkün. Akıllı saatte bunun için hoparlör ve mikrofon da yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei Watch GT 3 akıllı saat uygun fiyatıyla dikkat çekiyor

Watch GT 3, HarmonyOS, Android ve iOS yüklü akıllı telefonlarla uyumlu şekilde çalışıyor. Akıllı saat bir satış kanalında yapılan bir indirimle 4.799 TL‘ye satılıyor. Ailenin iddialı üyesi olan Huawei Watch 3 Pro’nun detaylı incelemesini buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Yeni kampanya haberleri geldikçe sizlerle paylaşacağız.

Huawei

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın