reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Watch GT 3

AMOLED ekranlı ve 14 gün pil süresi sunan Huawei Watch GT 3 için yeni fiyat avantajı [Ekim 2023]

 - Güncelleme: 11 Ekim 2023 18:09

Huawei Watch GT 3 akıllı saat için yeni bir kampanya var. Bütçe dostu bir akıllı saat olan cihazda 466 x 466 piksel çözünürlüklü 1,43 inç AMOLED ekran yer alıyor. Canlı ve parlak bir ekran deneyimi yaşatan saatte TruSeen 5.0+ adı verilen bir teknoloji bulunuyor.

Bu teknoloji sayesinde daha doğru sağlık ve fitness takibi yapabilen Huawei Watch GT 3, tam dolu pille 14 güne varan bir kullanım imkanı sunuyor. 100’den fazla egzersiz moduna destek veren model piyasadaki diğer akıllı saatlerde olduğu gibi hem kalp ritmini ölçebiliyor hem de kandaki oksijen basıncını ölçebiliyor. 1,43 inçlik AMOLED ekranı bünyesinde barındıran saat bu sayede canlı bir ekran deneyimi vadediyor. 50 metre su altında çalışabilen Watch GT 3’te GPS ve Bluetooth özellikleri de mevcut. Bluetooth bağlantısı sayesinde telefonlara gelen aramaları saat üzerinden gerçekleştirmek de mümkün. Akıllı saatte bunun için hoparlör ve mikrofon da yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei Watch GT 3, iOS cihazlara destek veriyor mu?

Watch GT 3, HarmonyOS, Android ve iOS yüklü akıllı telefonlarla uyumlu şekilde çalışıyor. Akıllı saatin fiyatı şu anda 4.399 TL‘den 4.089 TL‘ye gerilemiş durumda. Ailenin iddialı üyesi olan Huawei Watch 3 Pro’nun detaylı incelemesini buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

Huawei Watch GT 3

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın