reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Watch GT 4

Huawei Watch GT 4 akıllı saat için 1.009 TL’lik fiyat avantajı [Temmuz 2024]

Huawei Watch GT 4 akıllı saatin fiyatı yeniden geriledi. Piyasadan daha uygun fiyata temin edilebilen saat 46 mm’lik boyut ölçüsüne sahip.

Huawei Watch GT 4 akıllı saatte 466 x 466 piksel çözünürlüklü 1,43 inç AMOLED ekran bulunuyor. Ekran piksel yoğunluk değeri 326 ppi olan akıllı saat, şık ve dayanıklı tasarımıyla öne çıkıyor. Ekran AMOLED ekran teknolojisiyle canlı ve parlak bir deneyim sunuyor. Suya karşı da dayanıklı olan saat 50 metre su altında sorunsuz bir şekilde çalışabiliyor. İvmeölçer, jiroskop, manyetometre, optik kalp atış hızı, barometre ve sıcaklık sensörleri saatte yer alıyor. HarmonyOS dışında iOS ve Android’li cihazlarla da uyumlu olan saatte , Wi-Fi, Bluetooth ve NFC gibi özellikler de bulunuyor. Kalp ritmi haricinde kandaki oksijen seviyesini ve uyku takibini de yapabilen saat 100’ün üzerinde egzersiz moduna destek veriyor. Akıllı saat tam dolu pille 14 güne varan bir deneyim sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei Watch GT 4 akıllı saatte hoparlör var mı?

Akıllı saatte hoparlör de bulunduğu için telefona gelen aramaları saat üzerinden cevaplandırmak mümkün. Akıllı döngü takvimine de destek veren saatte çift bant beş sistemli GNSS özelliğine de sahip. Geliştirilmiş Rota takibiyle de dikkat çeken saat 1 yıl ekstra garanti ile toplamda 3 yıl garanti fırsatı sunuyor. 6.499 TL‘lik fiyat etiketine sahip olan akıllı saatin indirimli fiyatı ise 5.490 TL.

huawei

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın