reklamı kapat

POPÜLER

Dalış için uygun olan Huawei Watch GT 3 Pro için yeni fiyat avantajı [Ağustos 2023]

Huawei Watch GT 3 Pro akıllı saat için yeni bir kampanya yapıldı. Dalış ve golf takibi yapabilen model iOS ve Android‘li telefonlarla da uyumlu şekilde çalışıyor. Huawei’nin ilk HarmonyOS destekli akıllı saati Watch 3 Pro’nun ardından Türkiye’de satışa sunulan akıllı saat, titanyum gövdesiyle öne çıkıyor.

Huawei Watch GT 3 Pro, vuruş hızı, vuruş temposu, geri dönüş süresi ve düşüş süresi gibi profesyonel vuruş verilerini kaydediyor. Huawei’nin akıllı saati EKG de çekebiliyor. Akıllı saat bununla birlikte saat damar sertliğiyle ilgili bilgi de paylaşabiliyor. Akıllı saat vücut sıcaklığını da ölçebiliyor. Bizim haberde bahsettiğimiz saat titanyum gövdeyle gelirken saatin seramik gövdeli modeli de var. Seramik gövdeli model hem hafif hem de dayanıklı bir gövde yapısı vadediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei Watch GT 3 Pro modelinin ekranı çizilmelere karşı çok dayanıklı bir malzemeyle geliyor

Özellikleriyle dikkat çeken saat, stres ve uyku takibi yapabiliyor. Safir cam sayesinde çizilmelere karşı oldukça dayanıklı olan saat Gorilla Glass’ın camlarına kıyasla çok daha dayanıklı. Safir cam saati aynı zamanda darbelere karşı da koruyor. Akıllı saatin indirimli fiyatı ise 6.390 TL. Piyasada daha yüksek fiyata temin edilebilen akıllı saatin titanyum gövdeli modelinin detaylı incelemesini buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER