reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Watch GT 2

Tasarımı ve uzun pil ömrüyle dikkat çeken Huawei Watch GT 2 için yeni indirim fırsatı

Huawei Watch GT 2 akıllı saat için yeni bir indirim fırsatı yapıldı. Piyasada 3.859 TL’ye satılan 42 mm’lik saatin fiyatı 3.473 TL‘ye geriledi. Yapılan indirim saatin beyaz renkli modeli için geçerli.

LiteOS işletim sistemini kullanan akıllı saatte 390 x 390 piksel çözünürlüklü 1,2 inç veya 1,39 inç ekran yer alıyor. 42 mm ve 46 mm olmak üzere iki farklı ekran boyutuna sahip olan saatte AMOLED ekran bulunuyor. AMOLED ekran sayesinde canlı ve parlak bir ekran deneyimi vadeden saat iOS ve Android‘li cihazlarla uyumlu şekilde çalışıyor. Huawei Watch GT 2 modelinde telefon görüşmeleri için bir adet mikrofon da yer alıyor. Her zaman açık ekran desteği bulunan saat, 500 farklı şarkıyı dahili hafızasında depolayabiliyor ve yerleşik hoparlörüyle müzik çalabiliyor. Normal kullanımda 2 hafta pil ömrü sunan model, GPS açıkken 30 saat dayanıyor, 24 saat müzik çalabiliyor, Bluetooth üstünden 10 saat telefon görüşmesine imkan tanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei Watch GT 2 suya dayanıklı mı?

Akıllı telefonlar ile Bluetooth 5.1 üstünden haberleşen ve optik nabız sensörü barındıran model, her türlü kalemde aktivite takibi yapabiliyor. 50 metre derine sorunsuz olarak indirilebileceği açıklanan akıllı saat, birçok farklı kayış ile elde edilebiliyor.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın