reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Watch GT 2

GPS destekli Huawei Watch GT 2 için indirim fırsatı

Huawei Watch GT 2 modelinin fiyatında indirim yapıldı. 1.499 TL‘lik fiyat etiketine sahip olan model yapılan indirim neticesinde 1.303 TL‘ye satılıyor.

Siyah kayışlı model için bu fiyat geçerliyken kahverengi kayışlı modelin fiyatı ise 1.313 TL.  390 x 390 piksel çözünürlüklü 1,39 inç AMOLED ekranla gelen saatte LiteOS işletim sistemi bulunuyor. Saatin 46 mm haricinde 42 mm boyutunda bir seçeneği daha yer alıyor.

Her iki modele de bağlı akıllı telefon üstünden telefon görüşmesi için bir mikrofon donanımı koyan Huawei, böylelikle birçok kullanıcıyı memnun ediyor. Her zaman açık ekran desteği bulunan saat, 500 farklı şarkıyı dahili hafızasında depolayabiliyor ve yerleşik hoparlörüyle müzik çalabiliyor. Normal kullanımda 2 hafta pil ömrü sunan model, GPS açıkken 30 saat dayanıyor, 24 saat müzik çalabiliyor, Bluetooth üstünden 10 saat telefon görüşmesine olanak sağlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei Watch GT 2 suya dayanıklı bir gövdeyle geliyor

Akıllı telefonlar ile Bluetooth 5.1 üstünden haberleşen ve optik nabız sensörü barındıran model, her türlü kalemde aktivite takibi yapabiliyor. 50 metre derine sorunsuz olarak indirilebileceği açıklanan akıllı saat, birçok farklı kayış ile elde edilebiliyor. GPS desteğine de sahip olan saat şu sıralar uygun fiyata akıllı satın almak isteyenler için iyi bir seçenek olabilir.

huawei

İlginizi Çekebilir

Samsung’un Türkiye’de satışa çıkan yeni modeli