reklamı kapat

POPÜLER

AirPods 3

AirPods 3, iPhone 13’ler ile birlikte geliyor; işte bilinenler

Teknoloji devi Apple, biliyorsunuz aktif olarak AirPods 3 kablosuz kulaklık üzerinde çalışıyor ve model eylül ayında geliyor.

AirPods 3 kablosuz kulaklık modelinin kısa süre önce ağustos ayında resmi olarak seri üretime alınacağı aktarıldı. Yeni açıklamaya göreyse ürün yüzde 99 ihtimalle iPhone 13 mini, 13, 13 Pro ve 13 Pro Max ile birlikte eylül ayı içerisinde resmi olarak tanıtılacak.

Yeni AirPods’un sızıntıları daha önce defalarca yapılmıştı. Model hemen hemen kesin olarak AirPods Pro’ya benzer bir hazneye sahip ancak kulak içi formunu benimsemiyor. Tasarım yüzde 99 ihtimalle tam olarak sayfada görselleri yer alan Çin klonu gibi görünüyor. Evet, ürünün Çin klonları uzun süredir satılıyor.

Halen bir ANC yani aktif gürültü engelleme özelliğine sahip olması beklenmeyen yeni kulaklık, şimdilik sadece beyaz renkte hazırlanıyor gibi görünüyor. Apple AirPods tarafında halen beyaz harici renk sunmak istemiyor.

Apple AirPods 3

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

AirPods 3 yakında geliyor ancak AirPods Pro 2 2022’ye kalmış durumda

Apple analisti Ming-Chi Kuo’ya göre AirPods Pro 2, net olarak 2022’de gelecek. Ürün büyük ihtimalle 2022 ilk çeyrek içerisinde satışta olacak. Yine Kuo’ya göre kablosuz kulaklık “yenilikçi bir deneyim” sunacak.

AirPods Pro 2, yüzde 99 ihtimalle Apple’ın sağlık ölçümü ve yerleşik olarak aktivite takibi yapabilecek ilk kablosuz kulaklığı olacak. Bu konularda henüz tam olarak detaylı bilgiler yok.

Ancak yeni kulaklık herhangi bir ekstra ürüne ihtiyaç olmadan birçok veriyi kayıt altına alabilir. Örneğin kulaktan sürekli olarak nabız ölçümü yapılabilir. Bu cihaz aynı zamanda birçok spor verisini de kayıt altına alabilir. AirPods Pro ile benzer form faktörde olması beklenen yeni kulaklık, gerçekten merakla bekleniyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki detaylara bakın