reklamı kapat

POPÜLER

AirPods 3

AirPods 3 için makinelerin çalıştırılacağı tarih de verildi

Teknoloji devi Apple, biliyorsunuz aktif olarak AirPods 3 kablosuz kulaklık üzerinde çalışıyor ve model yakında üretime giriyor.

AirPods 3 kablosuz kulaklık modelinin ağustos ayında resmi olarak seri üretime alınacağı aktarılıyor. Buradan işaretle ürün eylül ayındaki iPhone 13 etkinliğinde kesin olarak lanse ediliyor.

Yeni AirPods’un sızıntıları daha önce defalarca yapılmıştı. Model hemen hemen kesin olarak AirPods Pro’ya benzer bir hazneye sahip ancak kulak içi formunu benimsemiyor.

ANC özelliğine sahip olması beklenmeyen yeni kulaklık, şimdilik sadece beyaz renkte hazırlanıyor gibi görünüyor. Apple AirPods tarafında halen beyaz harici renk sunmak istemiyor. Firma farklı renkleri Beats modellerine bırakıyor.

Hakkında yakında daha fazla bilgi edineceğimiz Apple AirPods 3, yüksek ihtimalle 1.200 – 1.300 TL bandında satılacak bir kablosuz kulaklık olarak yolda bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

AirPods 3 çok yakında geliyor. Peki AirPods Pro 2 ne oldu?

Apple analisti Ming-Chi Kuo’ya göre AirPods Pro 2, net olarak 2022’de gelecek. Ürün büyük ihtimalle 2022 ilk çeyrek içerisinde satışta olacak. Yine Kuo’ya göre kablosuz kulaklık “yenilikçi bir deneyim” sunacak.

AirPods Pro 2, yüzde 99 ihtimalle Apple’ın sağlık ölçümü ve yerleşik olarak aktivite takibi yapabilecek ilk kablosuz kulaklığı olacak. Bu konularda henüz tam olarak detaylı bilgiler yok.

Ancak yeni kulaklık herhangi bir ekstra ürüne ihtiyaç olmadan birçok veriyi kayıt altına alabilir. Örneğin kulaktan sürekli olarak nabız ölçümü yapılabilir. Bu cihaz aynı zamanda birçok spor verisini de kayıt altına alabilir. AirPods Pro ile benzer form faktörde olması beklenen yeni kulaklık, gerçekten merakla bekleniyor.

Not: Görsel temsili ancak olasıdır. Görselde AirPods 3’ün Çin klonu görünüyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki detaylara bakın