reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Apple AirPods 3

AirPods 3 bekleyenler için bir kötü haber daha geldi

Teknoloji devi Apple, uzun zamandır beklenen yeni AirPods 3 modelini artık hemen hemen kesin olarak yakında satışa sunmayacak.

Advertisement

Halen resmi olarak duyurulmayan 23 Mart tarihinde Apple’ın AirPods 3 ya da üçüncü jenerasyon AirPods tanıtması bekleniyordu. Bu halen kesin değil ancak Apple’a yönelik sağlam kaynak Ming-Chi Kuo‘ya göre yeni AirPods ancak 2021’in üçüncü çeyreğinde seri üretime alınacak. Bu da modelin ancak yıl sonuna doğru raflardaki yerini alacağı anlamına geliyor. İşte buna benzer bir açıklama başka bir kaynaktan da geldi. İkinci kaynak da yeni modelin hemen raflardaki yerini almayacağını aktardı. Apple’ın bu durundam dolayı halen ikinci jenerasyonun satışına devam edeceği de aktarıldı. Daha önce de söylediğimiz gibi yeni kulaklığı merakla bekleyenler için çıkış tarihini oldukça ileriye atacak Apple, yüksek ihtimalle koronavirüs etkisiyle ürünü henüz yüksek miktarlarda üretecek kapasite ayarlayamıyor. Bu yüzden de kulaklık oldukça geriye atılıyor. Bu da elbette kötü görünüyor. Bu modeli gerçekten çok merak edenler bulunuyor.

AirPods 3 uzun süredir merak ediliyordu

Tekrardan üzerinden geçmek gerekirse yeni kablosuz kulaklık, haznesiyle beraber AirPods Pro’yu andıran bir tasarıma sahip ve istenirse silikon uç ile istenirse de silikon uç olmadan kullanılabilecek. Bu halen yüzde 100 net değil ancak göründüğü kadarıyla kulaklık istenirse AirPods Pro gibi kulak içi formunda, bunu sevmeyenler tarafındansa orijinal AirPods formunda kullanılabilecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

AirPods ile AirPods Pro arasında bir hibrit gibi olacak AirPods 3 için ses kalitesi tarafında dev bir artış getirmeyecek, gürültü engelleme yapamayacak ancak uzamsal ses desteğini getirecek. Düşük bir ihtimal de olsa farklı renklerde gelme durumu bulunan kablosuz kulaklık için fiyatın 200 dolar seviyesinde olması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir

iPhone 12’lerin LiDAR sistemine yakında bakın