reklamı kapat

POPÜLER

AirPods Pro 2 LOG Konsept

AirPods Pro 2 ve çıkış dönemi için yeni bir bilgi daha geldi

Apple’ın 2022’de gelecek ürünleri arasında en çok merak edilenlerden birisi kesinlikle kablosuz kulaklık modeli AirPods Pro 2.

Tasarımının hazırladığımız yukarıda konseptteki gibi olacağı düşünülen AirPods Pro 2, bir kez daha gündeme getirildiği üzere hemen hemen kesin olarak 2022’nin ikinci yarısı içerisinde gelecek. Modelin spesifik olarak eylül ayındaki iPhone 14 etkinliğinde tanıtılması bekleniyor ancak daha erken bir çıkış da ihtimaller dahilinde yer alıyor. “2. jenerasyon AirPods Pro” adını taşıması da olası olan kablosuz kulaklık, son dönemde sürekli olarak analist Ming-Chi Kuo’nun açıklamaları ile gündeme geliyor.

Analiste göre kulaklık Apple Lossless (ALAC) desteğine sahip olacak. Bu destek sayesinde kulaklık ile Apple Music’in “kayıpsız” şarkıları bir seviyeye kadar dinlenebilecek, böylelikle mevcut AirPods’lara oranla daha fazla detay alınabilecek.

Apple Lossless (ALAC) desteğine özel olarak yüksek ses kalitesi verecek sürücüler taşıması kesin olan ürün, AirPods Pro gibi ANC yani aktif gürültü engelleme özelliğine de kesin olarak sahip olacak. Bu arada kablosuz kulaklığın şarj özellikli haznesinde ses çıkarma özelliği bulunacak. Bunun amacı haznenin yeri kaybedildiği zaman kolay şekilde tespit etmek olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Türkiye dahil birçok pazarda satışa sunulacak AirPods Pro 2’nin sızıntılara göre bazı sağlık özellikleri de olabilir. Bunlar halen kesin değil ancak bu konuda da büyük bir beklenti bulunuyor.

AirPods Pro 2 yanında bu da ilginizi çekebilir: Motorola’nın uzaktan kablosuz şarj teknolojisi

İLGİLİ HABERLER