reklamı kapat

POPÜLER

AirPods Pro

AirPods Pro tasarımlı Apple AirPods 3 için yeni tarih verildi

Teknoloji devi Apple‘ın yeni AirPods serisi kablosuz kulaklıkları 2021’de raflardaki yerini alıyor. Bu sefer AirPods 3 özelinde tarih verildi.

AirPods 3 ve ikinci jenerasyon AirPods Pro modelleriyle en son 2021’de resmi olarak tanışıyoruz haberi gündeme gelmişti. Şimdi ise en azından AirPods 3’ün spesifik lansman tarihi ortaya çıktı. Kaynaklara göre merak edilen kablosuz kulaklık 2021 Mart ayındaki etkinlik kapsamında resmi olarak lanse ediliyor. AirPods 3’ün AirPods Pro ile nispeten benzer bir tasarımda olacağı ve eskiye nazaran daha iyi pil ömrü sunacağı aktarılıyor. Aynı zamanda kulak içi formunda ve uçları değiştirebilir tasarlanan yeni kulaklık, AirPods Pro‘dan farklı olarak ANC yani aktif gürültü engelleme özelliğini taşımayacak. Kulak içi formunda olması orijinal AirPods’un tasarımını beğenenler için kötü, beğenmeyenler içinse güzel olacak ürün, ANC’ye ihtiyaç duymayanlar ya da AirPods Pro pahalı gelenler için en iyi alternatiflerden birisi olacak izlenimi oluşturuyor. Ürünün yakında daha da detaylanması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

AirPods 3 merak edilen bir kablosuz kulaklık modeli

Apple’dan 2021 başında başka bir ürünün gelmesi de bekleniyor. O da uzun zamandır gündemde olan takip aksesuarı Apple AirTags oluyor. Tile benzeri ürün tüm beklentilere rağmen iPhone 12’ler ile gelmeyerek oldukça şaşırtmıştı.

İlginizi Çekebilir

En ufak boyutlu Xbox modeli Series S ile tanışın