reklamı kapat

POPÜLER

AirPods Pro

Yeni AirPods ve AirPods Pro 2021’de geliyor; işte ilk detaylar

Teknoloji devi Apple‘ın yeni AirPods serisi kablosuz kulaklıkları 2021’de raflardaki yerini alıyor. İşte modeller hakkında bilinmesi gerekenler;

Bloomberg‘in haberine göre üçüncü jenerasyon AirPods ve ikinci jenerasyon AirPods Pro modelleriyle 2021’de resmi olarak tanışıyoruz. Üçüncü jenerasyon AirPods’un Pro model ile nispeten benzer bir tasarıma geçiş yapacağı ve eskiye nazaran daha iyi pil ömrü sunacağı aktarılıyor. Kulak içi formunda olacak gibi görünen ve uçları değiştirebilir olacak açıklaması yapılan yeni kulaklık, ANC yani aktif gürültü engelleme sunmayacak açıklaması yapılıyor. Bu özellikle yine Pro’ya kalıyor. İkinci jenerasyon AirPods Pro’nun ise biraz daha kompakt bir tasarımda sahip olacağı gelen bilgiler arasında.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni kulaklık tasarımının daha fazla kişinin kulağına uyacak şekilde hazırladığı ancak bunu çözmenin çok kolay olmadığı kaynakların duyumları arasından dikkat çekiyor. Ayrıca firmanın bu iki model için de yeni bir işlemci / çip geliştirdiği belirtiliyor. Bu arada Apple’ın HomePod ile yeni tanıtılan HomePod Mini arasına girecek yeni bir akıllı hoparlör üzerinde çalıştığı da aktarılıyor.

AirPods Pro 2 merak edilirken, firmadan AirPods Studio da geliyor

Biliyorsunuz ürün iki farklı sürüme sahip. Metal ile deri kullanılan lüks versiyon tam 599 dolara satılacak. Diğer 349 dolarlık versiyonun ise spor odaklı olduğu ve daha temel malzemeler üzerine kurulduğu aktarılıyor. Transparency Mode ile istenirse kesebildiği dış gürültüyü içeriye verebilecek denilen her iki Studio versiyonu da, sürpriz olmayacağı üzere çok yüksek ses kalitesi sunacak ve geniş özelleştirme seçeneklerine sahip olacak. Jon Prosser‘ın son açıklamasına göreyse Apple yeni modeli için hiç acele etmiyor. Çünkü kulaklığın 16 Mart 2021 tarihli etkinlikte karşımıza çıkarılacağı aktarılıyor. Yani kulaklık için ciddi bir süre daha beklememiz gerekiyor.

İlginizi Çekebilir

En ufak boyutlu Xbox modeli Series S ile tanışın