reklamı kapat

POPÜLER

İkinci nesil Apple AirPods 3

AirPods 3 kablosuz kulaklık hakkında aktarılan AirPods Pro detayı

Teknoloji devi Apple‘ın AirPods 3 kablosuz kulaklık modeli için bilgiler gelmeye devam ediyor. Model için heyecan artıyor.

Apple’ın hep söylediğimiz gibi gerçek anlamda yok sattığı AirPods serisi gelişmesini sürdürüyor. Bu alanı “üst seviyede” tam anlamıyla domine eden firma, gelecek modeller üzerinde de elbette çalışmayı sürdürüyor. Yeni modellerin gelişmiş sağlık özellikleri taşıyacağı aktarılıyor ve beklenen AirPods 3 kablosuz kulaklık da en son duyduğumuz kadarıyla 2021’in ilk yarısında karşımıza çıkıyor. AirPods Pro ile benzer bir tasarıma sahip olacağı aktarılan model, bu konuda bir benzerlik daha taşıyor. Söylendiği kadarıyla yeni kulaklık aynı AirPods Pro gibi SiP (System-in-package) teknolojisini benimsiyor. Bunun mevcut AirPods’taki SMP’den (surface mount technology) farklı olarak birim alana daha fazla donanım / teknoloji sığdırılmasına imkan tanıdığı aktarılıyor. Bu da AirPods 3‘ün önemli yenilikler sunabileceğini akıllara getiriyor. Yukarıda da de dediğimiz gibi kulaklığın SiP sayesinde mümkün olacak gibi duran ses getirecek sağlık özelliklerine sahip olacağı uzun zamandır konuşulan detaylar arasında yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

AirPods 3 yanında çok merak edilen Apple AirPods Studio da geliyor

Daha önce WWDC 2020’de tanıtılacak denilen ancak bu yüksek ihtimalle gerçek olmayacak model, sızıntılara göre 349 dolar fiyata sahip olacak. Transparency Mode ile istenirse kesebildiği dış gürültüyü içeriye verebilecek denilen AirPods Studio, üst düzey malzemelerden üretilecek, çok yüksek ses kalitesi sunacak ve geniş özelleştirme seçeneklerine sahip olacak. Direkt olarak profesyonel kullanıcılara odaklanıldığı aktarılan model, iOS ile Mac tarafında çalışıyor ve özel ekolayzır ayarlarını da taşıyor.

İlginizi Çekebilir

Playstation 5 ile tanışın