reklamı kapat

POPÜLER

apple airpods studio

Apple AirPods Studio kablosuz kulaklık için yeni bilgiler

 - Güncelleme: 20 Mayıs 2020 16:30

Teknoloji devi Apple‘ın yeni kablosuz kulaklık modeli AirPods Studio için bu sefer üretime yönelik yeni bilgiler geldi. Model dikkat çekiyor;

Apple’ın uzun zamandır gündemde yer aldığı kablosuz kafa üstü kulaklık modeli AirPods Studio, yapılan büyük sızıntı ile ortaya çıktığı üzere pazara 349 dolar dolar seviyesinde çıkmaya hazırlanıyor. Çok güçlü bir aktif gürültü engelleme altyapısıyla yolda bulunan ve resmi olarak 22 Haziran tarihinde koronavirüs nedeniyle internet üstünden düzenlenecek WWDC 2020 kapsamında tanıtılacak denilen model, yeni bilgilere göre Çin değil tamamen Vietnam merkezli olarak üretilecek. Bu durum elbette son kullanıcı için çok bir şey ifade etmiyor. Çünkü firma belirli bir üretim kalitesini konumdan bağımsız olarak tutturuyor. Ancak kaynaklar üretimin haziran başlayacağını aktarıyor. Yani ürün WWDC 2020’den hemen sonra elde edilebilecek gibi duruyor. Daha önce yapılan sızıntıya göre kulaktan çıkarılıp boyna indirildiği zaman müziği otomatik olarak durdurabilecek model, aynı zamanda yeni sensörleriyle sağ / sol ayrımını da ortadan kaldırıyor deniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

AirPods Studio büyük ses getirecek gibi duruyor

Transparency Mode ile istenirse kesebildiği dış gürültüyü içeriye verebilecek AirPods Studio, üst düzey malzemelerden üretilecek, çok yüksek ses kalitesi sunacak ve geniş özelleştirme seçeneklerine sahip olacak. Direkt olarak profesyonel kullanıcılara odaklanıldığı aktarılan model, iOS ile Mac tarafında çalışıyor ve özel ekolayzır ayarlarını da taşıyor. Farklı kullanım ihtiyaçları doğrultusunda iki farklı versiyonunun olabileceği de söylenen Studio, manyetik olarak çıkarılıp değiştirilebilecek kulak padleriyle yolda bulunuyor.

Not: Görsel temsilidir.

İlginizi Çekebilir

Netflix’in merak edilen yeni dizisi: Space Force

İLGİLİ HABERLER