reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Space Force

Netflix, Space Force dizisinden ilk fragmanı yayımlandı [İzle]

 - Güncelleme: 05 Mayıs 2020 17:01

Netflix, çok uzun zamandır merak edilen Space Force dizisinden ilk fragmanı yayımlandı. İşte çok iyi olacak gibi duran yapım hakkında bilinmesi gerekenler;

Hatırlarsınız geçtiğimiz yılın sonunda Beyaz Saray’ın bahçesinde bir basın toplantısı düzenleyen ABD başkanı Donald Trump, Uzay Kuvvet Komutanlığı kurduklarını ve bununla ABD’yi uzaydan gelecek saldırılara karşı koruyacaklarını duyurmuştu. Kendi özel flaması hazırlanan ve dört yıldızlı bir general tarafından yönetilecek bu komutanlık, Netflix imzalı Space Force dizisine de konu oldu. “Uzayı Gafil Avlayacağız” mottosuyla hazırlanan dizinin ilk fragmanı direk olarak yukarıda yer alırken, dizinin başrollerini her şeyin başındaki dünyaca ünlü isim Steve Carell ve John Malkovich üstleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netflix dizisi Space Force çok eğlenceli olacak gibi görünüyor

Dizinin tam konusunda hakkında firmanın açıklaması ise şu şekilde: “Başarılı pilot General Mark. R. Nair’in (Steve Carell) en büyük hayali Hava Kuvvetleri’nde söz sahibi olabilmektir. ABD Silahlı Kuvvetleri’nin yeni kurduğu Uzay Bölüğü’ne atanan Mark burada kendi aynı kısır döngünün içinde hapsolmuş hisseder. Şüpheci bir karakteri olan Mark, kendini mesleğine o kadar adamıştır ki ailesiyle vedalaşıp, Colorado’ya çok uzak bir üsse gitmeyi hiç düşünmeden kabul eder. Beyaz Saray’dan gelen beklenmedik bir emir ise her şeyi değiştirir. Mark ve birbirinden renkli bilim insanları yeniden aya gidip, orada hakimiyet kurmak üzere harekete geçer.

Space Force dizisi çok yakında yayımlanıyor.

İLGİLİ HABERLER