reklamı kapat

POPÜLER

Burcu Birick Fatma

Yeni Netflix dizisi Fatma’nın ilk fragmanı yayında [Video]

Ünlü oyuncu Burcu Biricik‘in Netflix yapımı yeni dizisi hakkındaki detayları kısa bir süre önce paylaşmıştık. Bu haberinden ardından Fatma izimli dizinin fragmanı yayınlandı.

Başak Abacıgil tarafından hayata geçirilen Fatma, yeni ve genç yetenek Özgür Önürme tarafından kaleme alınmış durumda. Başak Abacıgil Sözeri’nin yapımcılığını üstlendiği dizide Burcu Biricik’e Uğur Yücel, Hazal Türesan, Olgun Toker, Gülçin Kültür Şahin, Deniz Hamzaoğlu ve daha bir çok ünlü isim eşlik ediyor. 27 Nisan‘da Netflix’te yer almaya hazırlanan yapımın ilk fragmanını haberin girişinden izleyebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netflix yapımı Fatma’nın konusu

Fatma 35 yaşında sıradan bir temizlikçidir. Kocası Zafer hapisten çıktıktan bir süre sonra ortadan kaybolur. Zafer’i aramaya koyulan Fatma ise bu sırada beklenmedik bir cinayet işler. Zafer’in karanlık bağlantılarının bu cinayeti öğrenmesiyle, Fatma’nın hayatta kalmak için öldürmeye devam etmekten başka çaresi kalmaz. Bu durum, Fatma için bugüne kadar yaşadığı her şeyin intikamını alabileceği bir ritüel haline gelir.

Fatma artık bir yandan koca dünyaya sığdıramadığı masum oğlunun öcünü almak isteyen bir anne, diğer yandan işlediği her cinayette kimsenin kendisinden şüphelenmediği bir “temizlikçi kadın” olarak hayata devam eder ve kocasını aramaya başlar.