reklamı kapat

POPÜLER

OPPO A15s

Türkiye’de üretilen ilk OPPO telefon; OPPO A15s incelemesi

OPPO’nun Türkiye’de üretilen ilk akıllı telefonu olan OPPO A15s, parlak ekranı, uzun pil ömrü ve uygun fiyatıyla karşımıza çıkıyor. Giriş seviyesine konumlanan telefonu merak edilen taraflarıyla inceleme fırsatı bulduk

Son yıllarda piyasaya sürdüğü başarılı modellerle adından söz ettiren OPPO, Türkiye pazarına hızlı bir giriş yaptı. Reno ve Find X ailesiyle bizim de beğenerek kullandığımız modelleri kullanıcılarla buluşturan OPPO, bu kez giriş seviyesine konumlandığı telefonla karşımıza çıkıyor.

Telefonun şüphesiz en çok dikkat çekici tarafı ise Türkiye’de üretiliyor oluşu. Bilindiği üzere OPPO, Tuzla’da kurduğu fabrikada üretime başlayarak ilk modelini Türkiye’deki kullanıcıların beğenisine sundu. OPPO A15s modeli giriş seviyesine konumlanan bir model olsa da sunduğu özelliklerle çoğu kullanıcı için yeterli bir performansa sahip. Üst düzey akıllı telefon fiyatlarının çok yüksek fiyatlara satıldığı günümüzde 2.499 TL’lik A15s’in dikkatleri üstüne çekeceğini söylemek mümkün. Telefonun merak edilen performansından önce tasarımla incelemeye başlayalım.