reklamı kapat

POPÜLER

JBL Charge 5

Suya ve toza dayanıklı JBL Charge 5 için Türkiye satışı başlıyor

Suya ve toza dayanıklı Bluetooth’lu taşınabilir hoparlör modeli JBL Charge 5 için resmi Türkiye satış tarihi yakında başlıyor. İşte detaylar;

Yapılan resmi açıklamaya göre JBL Charge 5 modeli Türkiye’de nisan ayı içerisinde satışta olacak. Şimdilik spesifik gün ve fiyat açıklanmış değil.

Firmadan verilen bilgiye göre Charge 5, yüksek ses performansı sunan Pro Sound sistemi ile fark yaratıyor.

Charge 5, hem ses netliğini hem de bas performansını artırmaya yardımcı olan ayrı bir tweeter ve çift pasif radyatör ile geliyor.

Akıllı telefonlar, tabletler ve bilgisayarlarla kullanılabilen Charge 5, yaklaşık 20 saatlik oynatma süresi getiriyor ve USB-C portuyla kişilerin cihazlarını hoparlörün şarj portu üzerinden şarj etmesine imkan tanıyor.

IP67 sertifikası ile suya ve toza karşı dayanıklı olan JBL Charge 5, birden fazla hoparlörün birbirine bağlanmasını sağlayan PartyBoost özelliği ile geliyor. Bu sayede ses seviyesi ciddi şekilde artırılabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

JBL Charge 5 için farklı renk seçenekleri bulunuyor

Henüz spesifik olarak hangi renklerin Türkiye’ye geleceği bilinmiyor. Ancak model genel olarak dikkat çekebilir.

Dayanıklı yapı nedeniyle sahilde / kumsalda kullanma imkanı getiren Charge 5, Türkiye’de zorlu bir rekabete girecek. Çünkü alanda gerçekten çok ciddi alternatifler bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

Samsung’un Türkiye’de satılan yeni modelinin içine bakın