reklamı kapat

POPÜLER

JBL Charge 5
JBL Charge 5
JBL Charge 5

Suya dayanıklı JBL Charge 5 için indirim fırsatı; işte hoparlörün yeni fiyatı

Geçtiğimiz haziran ayında incelediğimiz JBL Charge 5 için indirim fırsatı geldi.

What Hi-Fi tarafından en iyi ses kalitesine sahip taşınabilir hoparlörden biri olarak değerlendirilen modelin fiyatı 2.190 TL‘den 1.790 TL‘ye geriledi.

Kırmızı renk seçeneği için bu fiyat geçerliyken hoparlörün diğer renk seçeneklerinin fiyatlarında farklılık görülebiliyor. Toplamda 8 farklı renk seçeneğine sahip olan hoparlörün iç kısmında 10 watt gücünde 20 mm’lik tweeter ve 30 watt’lık 90 mm woofer yer alıyor. Hoparlörden iki adet satın alındığında stereo deneyimi elde edilebiliyor. Kullanıcılar bu özelliği PartyBoost özelliği sayesinde kullanabiliyor. Bu özellik hoparlörün üzerinde yer alan PartyBoost tuşuyla aktif hale geliyor.
JBL’in belirttiğine göre Charge 5, 100 adete kadar JBL hoparlöre bağlanabiliyor. Hoparlörde güncellemeleri indirmek için de JBL Portable adında bir uygulama yer alıyor. Bluetooth 5.1 desteği sunan hoparlörde SBC Bluetooth kodeği bulunsa da AAC ve AptX destekleri ne yazik ki mevcut değil.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

JBL Charge 5 suya dayanıklı gövdesiyle dikkat çekiyor

IP67 desteği sayesinde hoparlör suya ve toza karşı dayanıklı. Bu sayede hoparlör havuz ve deniz kenarında rahatlıkla kullanılabiliyor. JBL Charge 5’in detaylı incelemesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

OPPO’dan çok ilginç akıllı telefon konsepti