reklamı kapat

POPÜLER

Migros

Migros’tan yeni bir alışveriş deneyimi: MKolay Kantin

Robot TARO projesiyle dünyada bir ilke imza atan Migros, yeni bir alışveriş deneyimini kullanıcılara buluşturuyor. MKolay Kantin adı verilen sistem plazalar, hastaneler ve çeşitli iş yerlerinde çalışan kişilerin daha hızlı alışveriş deneyimi yaşamasına imkan tanıyor.

İş hayatında çalışan kişiler  yeme-içme ve diğer günlük ihtiyaçlarına mesai saatleri içerisinde çalıştıkları binanın dışına çıkmadan hızlıca ulaşabiliyor. Migros Ticaret A.Ş. Bilgi Teknolojileri ve İş Geliştirmeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Kerim Tatlıcı konuyla alakalı açıklamada bulundu.

Migros

Çalışanların alışverişlerini cep telefonları üzerinden MKolay uygulaması ile temassız yapabileceklerini belirten Tatlıcı şunları söyledi; “Migros olarak, öncü ve inovatif uygulamalarımızla müşterilerimize kusursuz ve çağın ötesinde bir alışveriş deneyimi yaşatmak için yatırımlarımızı hız kesmeden sürdürüyoruz. Yenilikçi vizyonumuz ve güçlü dijital altyapımız ile yakın zamanda, çalışan müşterilerimizin günlük çalışma temposunda hayatlarını kolaylaştırmak amacıyla yeni bir formatı hayata geçirdik. Müşterilerimize fiziksel mağazalarımızda kendi akıllı telefonlarını kullanarak, ürün barkodlarını okutarak ve kasaya gitmeye gerek kalmaksızın toplam alışveriş tutarını takip edebilme olanağı sunan MKolay deneyiminden yola çıkarak MKolay Kantin formatını geliştirdik.” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Migros yenilikçi teknolojileri kullanıcılarla buluşturmaya devam ediyor

Kerim Tatlıcı sözlerine şunları ekledi: ”MKolay Kantin formatında 8 Kasım 2021‘de canlıya aldığımız MoneyPay entegrasyonu ile birlikte müşterilerimiz mobil uygulama üzerinden ödeme adımını da tamamlayabilecek. Bu entegrasyon sayesinde müşterilerimiz, tek uygulama üzerinden MoneyPay hesaplarındaki cüzdan bakiyesi veya hazır limit ile ya da kredi kartları ile ödemelerini yapabilecek. Yapılan alışverişin e-arşiv faturası ise SMS ile müşterilerle paylaşılacak. Bu geliştirme ile tamamen mobil bir alışveriş deneyimini müşterilerimize sunmaktan büyük heyecan duyuyoruz.”

İlginizi Çekebilir

OPPO’dan çok ilginç akıllı telefon konsepti