reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Netflix Dragon Prince

Avatar: The Last Airbender’ın yazarının yeni dizisinden ilk fragman [Video]

Netflix, iddialı isimlerle animasyon yelpazesini genişletiyor. Avatar: The Last Airbender‘ın yazarının yeni dizisi ilk fragmanına kavuştu.

Netflix, ay başında Avatar: The Last Airbender’ın yazarı Aaron Ehasz’ın kaleminden yepyeni bir animasyon serisi müjdelemişti. Çok geçmeden, San Diego Comic-Con’da animasyonun ilk fragmanı paylaşıldı. Türkçe’ye Ejderhalar Prensi olarak çevrilen Dragon Prince, popüler çevrim içi platformda çok geçmeden yerini alacak. Fragman ise hikayenin Son Hava Bükücü’de olduğu gibi hem ciddi hem de eğlenceli yanları olduğunu gösteriyor. Karakterlerimizin atılacağı tehlikeli macerada bizi ilginç bir konu bekliyor gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Efsanevi bir macera

Animasyon dizinin açıklanan resmi konusu ise şu şekilde: “İki insan prens, onları öldürmek için gönderilen dişi elf suikastçı ile beklenmedik bir bağ kurar ve savaştaki ülkelerine barış getirmek için epik bir yolculuğa çıkar.” Dizi Türkçe dublaj ve altyazı seçenekleriyel 14 Eylül‘de platformdaki yerini alacak. İlk tanıtım fragmanını ise haberin üzerinden izleyebilirsiniz.

Tabii Dragon Prince, platforma gelmeden önce bir orta çağ hikayesi olan Disenchantment’ın da popüler çevrim içi yayın servisinde yayınlanacağını hatırlatalım. 17 Ağustos’ta yayınlanacak olan bu hikaye ise The Simpsons’sın yaratıcısı Matt Groening’nin yeni dizisi. Dizi, sarhoş ve asi prenses Bean’in, elf arkadaşı Elfo ve kişisel iblisi Lucci ile maceralarını konu alıyor.