reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Dragon Prince

Avatar: The Last Airbender’ın yazarından yepyeni bir Netflix serisi

Türkiye’de de hayli popüler olan Avatar: The Last Airbender (Avatar: Son Hava Bükücü) animasyonunun yazarından yepyeni bir Netflix serisi müjdelendi.

Filmini kesinlikle konu dışına itiyoruz ancak Avatar: The Last Airbender, her ne kadar hikayesi beklediğimizden erken sonlanmak zorunda kalsa da en popüler ve sevilen animasyonlar arasında yer alıyor. Doğal olarak Netflix’in yeni duyurusu seriye aşina olanları hayli heyecanlandırdı. Çünkü Son Hava Bükücü’nün maceralarını kaleme alan Aaron Ehasz’ın yeni animasyon serisi duyuruldu. Ehasz’ın tek popüler işinin Soh Hava Bükücü olmadığını da hatırlatalım. Kendisi aynı zamanda Futurama’nın da senaryo takımında yer alıyordu. Yani beklentiler şimdiden arşa değmiş durumda. Yeni serinin adı ise Dragon Prince olarak açıklandı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Avatar tadında mı olacak?

Dragon Prince, paylaşılan görsele göre kendine 3 arkadaşın macerasını konu ediniyor. Twitter’dan yapılan resmi duyuruya göre hikaye iki insan prens ve onları öldürmek için gönderilen elf suikastçı ile aralarında garip bir bağ oluşmasıyla başlıyor. Efsanevi bir göreve atılan bu üçlü savaşla boğuşan topraklarına barış getirmeye çalışıyor. Seri Eylül 2018‘de platformdaki yerini alacak.


Netflix ise animasyon tarafını çok güçlü isimlerle güçlendirmeye başladığını adeta ilan ediyor. Hatırlarsanız geçtiğimiz haftalarda The Simpsons ve Futurama’nın yaratıcısı Matt Groening’in yeni serisi Disenchantment’ı da müjdelemişti. Disenchantment, ağustos ayında platformda yayınlanacak.

İlgili video

Disenchantment tanıtımı