reklamı kapat

POPÜLER

AirPods Studio kablosuz kulaklık

Apple AirPods Studio kablosuz kulaklık ne zaman geliyor?

Teknoloji devi Apple‘dan gelen yeni kablosuz kulaklık “AirPods Studio ile ne zaman tanışacağız?” sorusunun cevabı belli olmuş durumda.

Apple’ın gerçekten çok uzun zamandır kendi markasını taşıyan, yani Beats’ten gelmeyen bir kablosuz kafa üstü kulaklık tasarladığı haberleri gündeme geliyor. İşte bu kulaklığın kısa süre önce AirPods Studio adına sahip olacağını öğrenmiştik. Pazara 349 dolar dolar seviyesinde çıkacağı aktarılan model, söylendiği kadarıyla çok güçlü bir aktif gürültü engelleme altyapısıyla yolda bulunuyor. Peki kulaklık ile ne zaman tanışıyoruz? Sağlam kaynaklara göre kulaklık 22 Haziran tarihinde koronavirüs nedeniyle internet üstünden düzenlenecek WWDC 2020 kapsamında tanıtılacak. Bu etkinlik kapsamında aynı zamanda AirTag takip aksesuarının da tanıtılması bekleniyor. Ancak donanım konusunda şovun yıldızı AirPods Studio olacak gibi görünüyor. Üst düzey malzemelerden üretileceği ve çok yüksek ses kalitesi sunacağı aktarılan kulaklık, geniş özelleştirme seçeneklerine sahip deniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

AirPods Studio dikkat çekiyor, Apple AirPods kablosuz kulaklık ailesini büyütüyor

Bu arada Apple’ın AirPods Pro’nun gürültü engelleme özelliği olmayan uygun fiyatlı bir versiyon üzerinde çalıştığı da biliniyor. Bu model de yakında gelecek deniyor. Bu yeni kulaklığında da WWDC 2020 kapsamında tanıtılma ihtimali bulunuyor. Ancak bunun henüz kesin olmadığını belirtelim.

Not: Görsel temsilidir.

İlginizi Çekebilir

Netflix’in merak edilen yeni dizisi: Space Force